Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Będzie: 1000 GB FREE - 27.07.2014
#1
Star 
Cześć wszystkim,

w dniu 27.07.2014 (niedziela) o godzinie 20:00 wystartuje Wakacyjne Free, którego pula transferu wynosić będzie 1000 GB, czyli 1 TB.
FREE potrwa do 31 lipca i obejmie całego chomika: http://chomikuj.pl/Aramandur.

Zapraszam :)
  Odpowiedz
#2
Zdejmij hasło na niego, potencjalni zainteresowani pewnie chcą zobaczyć co masz i co będą mogli sobie pobrać.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#3
Edytowałem opis, hasło jest już zdjęte.
  Odpowiedz
#4
Od razu lepiej, przy okazji wpadną Ci jakieś punkty i rozreklamujesz swojego gryzonia.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#5
Odświeżam temat i przypominam, że Wakacyjne Free odbędzie się już za dwa tygodnie. Zapraszam! :)
  Odpowiedz
#6
Wakacyjne Free już za tydzień. Zapraszam! :)
  Odpowiedz
#7
Wakacyjne Free odbędzie się za dwie godziny.

EDIT: Wakacyjne Free rozpoczęte. Miłego pobierania! :)
  Odpowiedz
#8
Normalne chamstwo w państwie!!!
Chciałem sobie pobrać zboczony film komediowy, a tu nagle zostało tylko 588 MB i nie pobiorę niestety :(
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#9
Że się tak zapytam ile z 1TB free wpadło pkt ? Jak nie chcesz tutaj pisać napisz na pw :D
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Proszę o free transfer do chomikuj Mirek Sawler 7 3 529 10.12.2017, 20:50
Ostatni post: Mirek Sawler
  Nieśmiertelny - prośba o free Nieśmiertelny 4 2 413 13.04.2017, 22:18
Ostatni post: Robotox
  MrPsycho daje free. MrPsycho 33 10 245 30.11.2015, 21:27
Ostatni post: MrPsycho
  3GB FREE dla każdego indywidualnie na cokolwiek zechcesz! Robotox 1 2 308 25.09.2015, 19:43
Ostatni post: Robotox
  codziennie 30-40 GB FREE ashlynn 0 1 559 25.09.2015, 07:08
Ostatni post: ashlynn

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości