Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Co myślisz o Shinie96
#1
Ciekawość rzecz ludzka, a że ja człowiek to jestem ciekawa co też o mnie myślicie? :D Za co lubicie, a za co nie?? :):)

Ps. jeśli takich wątków nie wolno tworzyć to przepraszam.^^
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz
#2
Szczerze uważam, że to kretyński wątek. Spytaj ludzi, którzy Cię znają na tyle, żeby mogli coś na ten temat odpowiedzieć. Nawet czytając Twoje 110 postów nie byłabym w stanie ocenić, czy Cię lubię czy nie. A pytanie ludzi na forum, co o Tobie myślą i tworzenie w tym celu specjalnego wątku... hmmm mało profesjonalne i według mnie niesmaczne.

Tutaj jest taki fajny wątek zbiorowy raczej o humorystycznym oddźwięku, w którym możemy sobie zbiorowo "ponielubić" na przykład.
http://odjechani.com.pl/Thread-Czego-we-...on=newpost
  Odpowiedz
#3
Asia wiesz że cię uwielbiam za twoje wieczne poczucie humoru. Jesteś bardzo miłą dziewczyną o szalonym wręcz optymiźmie, masz w sobie to coś co przyciąga do ciebie ludzi. Potrafisz sie sama z siebie śmiać- co jest twoim wielkim plusem. Praktycznie nie dostrzegam u ciebie żadnych minusów
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#4
Jak dla mnie to też z lekka nie na miejscu, bo po postach można mało wywnioskować, po wpisach na shoutboxie też.
Nie wiem czy ktoś z forum pozna cię lepiej niż twoja rodzina, znajomi.
Nie zrozum tego źle ;)
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  O czym teraz myślisz? Gospodarz 20 5 265 08.09.2014, 10:58
Ostatni post: Whisper
  Internetowy Dżin zgadnie, o kim myślisz MissFuneral 2 1 825 01.02.2013, 03:02
Ostatni post: MissFuneral

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości