Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani,com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera.

Strona Odjechani.com.pl wykorzystuje pliki cookies, pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
  • Witamy na forum Odjechani.com.pl!
  • Rozgość się, każdy znajdzie tu coś dla siebie ;)
  • Dla zarejestrowanych dostępny jest Odjechany czat!
Witaj! Logowanie  Rejestracja

Co to jest firewall?
Przymierzam się do instalacji systemu od nowa i mam pytanie. Słyszałem, że oprócz antywirusa muszę mieć zainstalowanego firewalla. W szkole ktoś powiedział mi, że najlepszy jest Zone Alarm. Co jest właściwie ten firewall? Wiem, że ma blokować syf z internetu, ale przecież od tego mam antywirusa. Proszę wybaczyć za te pewnie dla was infantylne pytania, ale nie wszyscy urodzili się informatykami.

Odpowiedz cyt.  
obrazek

Odjechani.com.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Odjechanych!
Reklama
Firewall to zapora od większości śmieci z internetu. Większość z nich w razie podejrzenia blokuje aplikacje. Nie wiem jak Ci to lepiej wytłumaczyć.

Odpowiedz cyt.