Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Darmowy pendrive 32GB
#11
Jest to jakiś tam "dodatek", który ma zachęcić do założenia konta w banku. Jeżeli ktoś akurat chce założyć konto, to jak najbardziej jest to dobra oferta, bo zawsze dodatkowy pendrive dojdzie do kolekcji :P . Nie ważne, czy szybki, czy wolny, zawsze dodatkowy nośnik danych to jest.

Jednak zakładanie konta bankowego specjalnie dla pendriva nie jest mądre, ponieważ nie wiadomo co ten bank od nas będzie chciał, a po sam nośnik danych jest to gra nie warta świeczki.


  Odpowiedz
#12
Zastanawiałem się co napisać, aby nie było to w stylu "ściema 2/10", a więc tak:
Według mnie ten cały "konkurs" - o ile tak to można nazwać, ma na celu podratowanie wymienionego w pierwszym poście banku ze względu na niską ilość klientów. Dokładnie to wygląda to jak by bank wołał w panice o pomoc. Nie przeglądałem ich oferty i nie porównywałem z innymi firmami w branży i nie mam zamiaru. Według mnie konkurs jest robiony na siłe, aby doszło kilku nowych klientów. :)
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#13
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#14
MrPsycho, specjalnie dla Ciebie na dole zamieszczam zdjęcie :)  "O" trochę ucięło :P


Nicholas, dzięki za wyjaśnienie innym o co w tym wszystkim mniej więcej chodzi :)


[Obrazek: 43914284210923801842.jpg]
<p>Topowe giełdy kryptowalut na: www.rankingkrypto.pl<br></p>
  Odpowiedz
#15
Widzę nawet reklama na wykopie :D
[Obrazek: kxsbrv.jpg]
  Odpowiedz
#16
(10.07.2015, 09:26)WazzUp napisał(a): Widzę nawet reklama na wykopie :D

Wiadomo, trzeba działać! ;) Niedługo zmieni się też wygląd strony Cool
<p>Topowe giełdy kryptowalut na: www.rankingkrypto.pl<br></p>
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  PenDrive 8 gb - 9,99pln x-com.pl WazzUp 1 1 082 26.11.2015, 18:18
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości