Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Internet w Plusie bez opłat?
#1
O kilku lat regularnie włączam pakiet internetowy w Plusie. Nie umiałabym żyć bez mobilnego dostępu i staram się nigdy o tym nie zapominać. Jednakże wczoraj zapomniałam.

Pakiet stracił ważność, a ja nadal bez problemu korzystam z internetu i nie nalicza mi żadnych kosztów. Zaznaczę jeszcze, że funkcja Wifi jest wyłączona. O co chodzi? Czy ja jestem do tyłu z tymi technologiami?
  Odpowiedz
#2
Tzn wiesz, zarejestruj swój numer na stronie internetowej plusa i zobacz, czy za regularne doładowania itp nie włączyli Tobie gratisowych pakietów. Ja w play mam tak samo i wiele razy się zdarzało że mi coś włączyli darmowego :) Dlatego mam na "play.24" podgląd wszystkiego dokładnie. Internet mobilny w plusie nie będzie darmowy :) Ja np w playu dostałem 6 miesięcy LTE bez opłat plus 1 GB internetu zwykłego playa plus esemesy nielimitowane (naliczane ale play na fakturze zaniża o to kwotę ponieważ mam gratis) a minuty to mam w ramach abonamentu nie limitowane do wszystkich :D
  Odpowiedz
#3
A nie dostawałaś przypomnieć, że może nastąpić dezaktywacja? W Tmobile jest tak, że nawet jak zbliża się przekroczenie limitu internetu, to wysyłają SMSa.
  Odpowiedz
#4
U mojego ojca mobilny internet w tej głupiej sieci po prostu spowalnia i nie nalicza kosztów. Tmobile ma tyle pakietów i różnych dziwadeł, że nie da się tego ogarnąć.
  Odpowiedz
#5
Z tego co się orientuje w plusie darmowa jest tylko aplikacja facebook mobile :D
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#6
(07.11.2014, 21:43)Swordancer napisał(a): U mojego ojca mobilny internet w tej głupiej sieci po prostu spowalnia i nie nalicza kosztów. Tmobile ma tyle pakietów i różnych dziwadeł, że nie da się tego ogarnąć.

Czyli nie lubisz Tmobile? Ja się zdecydowałam przejść z Orange do nich i myślę, że to dobry pomysł.
  Odpowiedz
#7
blizna napisał(a):Czyli nie lubisz Tmobile? Ja się zdecydowałam przejść z Orange do nich i myślę, że to dobry pomysł.

Zmienisz zdanie jak podpiszesz umowę. Możliwe, że jeszcze zatęsknisz za Orange lub przejdziesz znów do innej sieci. U mnie skreślił ich sam fakt, że wysyłali do mnie sms z T-Mobile na numer z Orange i proponowali zmianę sieci. Mojego ojca oszukali tak, że ostatecznie musieli mu jeszcze dopłacić i zwolnili jednego ze swoich pracowników, a później to samo spotkało go od innej pracowniczki. Po po prostu sami gubią się we własnych gwiazdkach na umowie. Warto czytać każdą umowę przed podpisaniem, szczególnie z sieci typu T-mobile, czy Orange.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Orange Free na kartę, internet za granicą Swordancer 0 1 169 18.07.2017, 14:31
Ostatni post: Swordancer
  Fon netia free internet dimix 5 22 065 20.03.2012, 00:50
Ostatni post: Baron
  Internet w telefonie Damian3 15 10 103 16.07.2011, 18:55
Ostatni post: Devil
Star Orange: Darmowy internet na weekend Karol 0 3 278 12.07.2011, 20:33
Ostatni post: Karol
Wink Masz telefon i internet? Idą zmiany na lepsze Karol 0 2 032 26.05.2011, 15:46
Ostatni post: Karol

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości