Forum Odjechani.com.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuję politykę prywatność, zamknij informację
  • Uwaga! Przez pewien czas forum może nie działać poprawnie.
  • Prowadzimy prace knserwacyjne i staramy się poprawić jakość forum.
  • Przepraszamy za wszelkie utrudnienia z tym związane.
  • Witamy na forum Odjechani.com.pl!
  • Rozgość się, każdy znajdzie tu coś dla siebie ;)
Witaj! Logowanie Rejestracja

Internetowy Dżin zgadnie, o kim myślisz
Trafiłam na bardzo fajną zabawę - internetowego Dżina, który prawie czyta w myślach. Oczko

Zabawa polega na tym, że trzeba pomyśleć o jakiejś znanej postaci - pisarzu, aktorze, muzyku, sportowcu, polityku, postaci historycznej, literackiej, filmowej lub serialowej, rzeczywistej bądź fikcyjnej, całkowita dowolność. Dżin zadaje pytania dotyczące tej osoby, na które możemy odpowiedzieć: tak, nie, nie wiem, chyba, chyba nie. Po serii pytań wydedukuje, kogo mieliśmy na myśli. Jeśli się pomyli, zadaje następne pytania.

Gra w języku angielskim, ale wystarczy znajomość na poziomie podstawowym.

Kod:
http://en.akinator.com/

Ja grałam już trzy razy: dwa razy pomyślałam o aktorach, których tożsamość dżin odgadł za drugim podejściem, a raz o polskim pisarzu - został zidentyfikowany za pierwszym razem! To naprawdę wciąga. Megasmiech Dobrze, że nie muszę jutro wcześnie wstawać. Oczko

Odpowiedz cyt. }
Podziękowania od:
Hah świetne! Haha
Doprowadziłem tego Dżina do nerwów ale ostatecznie odgadł Usmiech

Drugą postacią jaką sobie wyobraziłem był Lech Kaczyński. Najlepsze było to, że drugie pytanie Dżina brzmiało: Czy Twoja postać to polityk? Haha

Niezła zabawa Usmiech
[Obrazek: user-1380399647.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

Odpowiedz cyt. }
Podziękowania od:
No właśnie to jest najlepsze, że zaczynam mieć wrażenie, że ten dziad naprawdę czyta w moich myślach. Na początku ciągle pytałam go o postacie rzeczywiste, a jak w końcu wymyśliłam sobie fikcyjną, to pierwsze jego pytanie brzmiało: Czy twoja postać istnieje naprawdę? Haha

Ale już wymyśliłam mu taką postać literacką, której nie odgadł i mogłam ją dodać do jego "bazy danych". Megasmiech

Odpowiedz cyt. }
Podziękowania od: