Wybierz styl wyświetlania forum:  

Witaj wśród najbardziej odjechanych ludzi w polskim Internecie! Dla zalogowanych odjechany shoutbox, na którym porozmawiasz z nami online! Zapraszamy do darmowej rejestracji!

Odpowiedz 
Internetowy Dżin zgadnie, o kim myślisz
Autor Wiadomość

Forumowy mól książkowy
Przyjaciel
odjechani
Liczba postów: 1,280
Reputacja: 228

Internetowy Dżin zgadnie, o kim myślisz
Trafiłam na bardzo fajną zabawę - internetowego Dżina, który prawie czyta w myślach. Oczko

Zabawa polega na tym, że trzeba pomyśleć o jakiejś znanej postaci - pisarzu, aktorze, muzyku, sportowcu, polityku, postaci historycznej, literackiej, filmowej lub serialowej, rzeczywistej bądź fikcyjnej, całkowita dowolność. Dżin zadaje pytania dotyczące tej osoby, na które możemy odpowiedzieć: tak, nie, nie wiem, chyba, chyba nie. Po serii pytań wydedukuje, kogo mieliśmy na myśli. Jeśli się pomyli, zadaje następne pytania.

Gra w języku angielskim, ale wystarczy znajomość na poziomie podstawowym.

Kod:
[Aby zobaczyć kod, musisz się zalogować na forum...]
Zarejestruj się i zaloguj, aby zobaczyć treść.

Ja grałam już trzy razy: dwa razy pomyślałam o aktorach, których tożsamość dżin odgadł za drugim podejściem, a raz o polskim pisarzu - został zidentyfikowany za pierwszym razem! To naprawdę wciąga. Megasmiech Dobrze, że nie muszę jutro wcześnie wstawać. Oczko

[Obrazek: sygna5_1359507437-1380233665.png]
Laboratorium Kulturalne | [Obrazek: Polska_Flaga.gif] Piszę poprawnie | Zapraszam do działu Literatura
01-02-2013 00:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowania od: Nicholas , veronique

Uzależniony od adrenaliny
Grafik
odjechani
Liczba postów: 2,443
Reputacja: 388

RE: Internetowy Dżin zgadnie, o kim myślisz
Hah świetne! Haha
Doprowadziłem tego Dżina do nerwów ale ostatecznie odgadł Usmiech

Drugą postacią jaką sobie wyobraziłem był Lech Kaczyński. Najlepsze było to, że drugie pytanie Dżina brzmiało: Czy Twoja postać to polityk? Haha

Niezła zabawa Usmiech

[Obrazek: user-1380399647.png]
Nikt nie doceni Twojej pracy. Jedynie efekty.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-02-2013 01:31 przez Nicholas.)
01-02-2013 01:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post

Forumowy mól książkowy
Przyjaciel
odjechani
Liczba postów: 1,280
Reputacja: 228

RE: Internetowy Dżin zgadnie, o kim myślisz
No właśnie to jest najlepsze, że zaczynam mieć wrażenie, że ten dziad naprawdę czyta w moich myślach. Na początku ciągle pytałam go o postacie rzeczywiste, a jak w końcu wymyśliłam sobie fikcyjną, to pierwsze jego pytanie brzmiało: Czy twoja postać istnieje naprawdę? Haha

Ale już wymyśliłam mu taką postać literacką, której nie odgadł i mogłam ją dodać do jego "bazy danych". Megasmiech

[Obrazek: sygna5_1359507437-1380233665.png]
Laboratorium Kulturalne | [Obrazek: Polska_Flaga.gif] Piszę poprawnie | Zapraszam do działu Literatura
01-02-2013 02:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz