Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak odreagowujcie stres?
#21
Ja najbardziej lubię biegać.
  Odpowiedz
#22
hejo.. ja na stres , idę biegać, albo książka i kąpiel z bąbelkami :) a jeżeli nie mogę tego , bo p uczelnia albo praca to nervomix control, takie tabletki ziołowe
  Odpowiedz
#23
Ja ściskam piłkę anty-stresową

O taką:
[Obrazek: 71-394-large.jpg]

Bardzo mi to pomaga, szczególnie, że się tak do mnie śmieje, a ja ją zgniatam :D


  Odpowiedz
#24
Ogólnie to staram się nie stresować ale jak już to zazwyczaj uprawiam jakiś sport czy to bieganie czy idę na siłownie.
  Odpowiedz
#25
Powiem Wam... ostatnio, oprócz rzeczy, które już kiedyś wymieniałam w tym wątku na odreagowanie chodzę do lasu. Połazić lub pobiegać, posiedzieć z lornetką na ambonie i popatrzeć na zwierzaki, jak pogoda zła to rozpiąć tarp i zalegnąć w hamaku albo zwyczajnie rozpruć paszczę i wyrzucić z siebie cały stres... a i zmysły wracają do normy. ;)
  Odpowiedz
#26
głośną muzyką :)
  Odpowiedz
#27
W sumie to moim chyba najlepszym i najszybszym sposobem na stres jest zwierzak ;) Zawsze lubię albo wyjść z psem albo kota wytulić :D

(26.12.2014, 14:19)robotox1 napisał(a): Ja ściskam piłkę anty-stresową

Mam coś podobnego... Ogólnie jest to mąka ziemniaczana wsypana do gumowego balonu. Dostałem dawno, dawno temu jako prezent Hand-Made (naprawdę świetny) i teraz wymyślamdla niego masę zastosowań ;)
Niedostępny
  Odpowiedz
#28
Tak jak inni mówią.... zakładam słuchawki (często puszczam sobie ulubioną nutkę i tak leci i leci cały czas...) tylko że ja to bardziej na sportowo tzn. koszykówka , nożna , bieganie , siłownia.Jednak czasami gdy na dwór ciężko jest wyjść (np. zła pogoda) no to gra typu nawalanka może pomóc.
  Odpowiedz
#29
Lekki stres to nic nie robię sam przechodzi ale po czymś mocno stresującym idę po prostu sobie odreagować... zakładam rękawice i idę na bliskie spotkanie z workiem :)
---
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości