Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak schudnąć? Sprawdzone diety i sposoby na odchudzanie.
#11
Mhm, żryj mniej, ograniczaj do minimum, a później płacz w kącie, że ci skóra wisi na brzuchu i nie wiesz co z tym zrobić. :D
Zaryzykuj i odbierz to, co należy do Ciebie.
  Odpowiedz
#12
Pierwsza i podstawowa zasada - trzeba zabrać się do roboty :D Dieta to jeden ze składników sukcesu. Musi być przemyślana. Warto uzupełnić ją w błonnik - ja mam colon slim. Musi też być różnorodna. NIe zajadajcie się codziennie ryżem i kurczakiem... Drugi składnik to ćwiczenia i systematyczność.
  Odpowiedz
#13
A co to za specyfik jest z tym błonnikiem? Sam błonnik czy coś więcej ma? Jakiś suplement?
  Odpowiedz
#14
Tak, suplement z naturalnymi składnikami. Ma w składzie łupine nasienna babki jajowatej, melonowiec, glukomannan. Wszystko to, po systematycznym stosowaniu przynosi fajne efekty - jelita lepiej pracują, brzuch nie jest wydęty i człowiek czuje sie lżej.
  Odpowiedz
#15
Poczytaj o poście przerywanym i diecie ketogenicznej.
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#16
Chciałabym zwrócić uwagę na to, że cukier nie jest zdrowy spożywany w dużych ilościach. Czy pozbyliście się go ze swoich diet? A może zamieniliście go na inny składnik? Wielokrotnie rozmawiałam ze specjalistami o cukrze w organizmie na tym portalu [ZBĘDNA INFORMACJA]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości