Wybierz styl wyświetlania forum:  

Witaj wśród najbardziej odjechanych ludzi w polskim Internecie! Dla zalogowanych odjechany shoutbox, na którym porozmawiasz z nami online! Zapraszamy do darmowej rejestracji!

Odpowiedz 
Jak zapomnieć o byłej dziewczynie?
Autor Wiadomość

Odjechany
Użytkownik
odjechani
Liczba postów: 1,331
Reputacja: 57

Jak zapomnieć o byłej dziewczynie?
W jaki sposób mam zapomnieć o byłej dziewczynie?
Kiedy się roztarliśmy to poczułem bardzo, że ją kocham oraz do niej czuje miłości. Z każdym dniem moim, było coraz gorzej, bo chciałem jak najszybciej zapomnieć o niej, ale uczucie było silniejsze niż ja, nie dawałem sobie rady z tym. Czytałem wile metod, kupowałem tabletki na zapomnienie, ale żadne lekarstwo nie zdołało mi pomóc, w tej sprawie.
Jakby ktoś wiedział, co mam zrobić, żeby o niej zapomnieć, to bym był bardzo wdzięczny. Usmiech

Ona teraz o mnie zapomniała i jest szczęśliwa z kimś innym, a ja muszę z każdym dniem cierpieć i próbować jakoś z tym żyć. ;-(

[Obrazek: jh1467_od1an.gif]

18 lat to czas głupoty - 19 lat to czas alkoholizowania i leniuchowania - 20 lat to czas zaręczyn - 25 lat to czas na ślub - 30 lat to czas na robienie dzieci.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2013 19:19 przez Diablo09.)
14-04-2013 20:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post

Samotny Wilk
Support
odjechani
Liczba postów: 2,117
Reputacja: 252

RE: Jak zapomnieć o byłej dziewczynie?
Dopóki będziesz się zadręczać, to będzie ci źle. Musisz sobie wmówić, że do niczego jej nie potrzebujesz, że jej nie kochałeś i zacznij sobie szukać pocieszenia u innej, jeśli wiesz co mam na myśli. Dopóki będziesz sobie wmawiał, że ją kochasz, to zadręczysz się, a miłość to tylko chemia, przejdzie po jakimś czasie.

Więcej ci nie powiem, bo nigdy takowego problemu nie miałem, jak coś zaczynałem czuć, to szybko nastawiam się, że tego nie potrzebuję i nie chcę, a wtedy po tygodniu, dwóch, czar pryska, dalej mam wy**bane na stały. Własna autosugestia i siła woli lub dłuższy czas, decyzja twoja. Koniecznie jednak unikaj kontaktu, no a jak czujesz się na siłach, to odbij ją z powrotem, przecież facet jesteś. Ja tą ostatnia opcję bym jednak wymazał sobie z głowy, jest w końcu tyle pięknych kobiet do...

...poznania. Oczko

Milczenie najlepszym argumentem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2013 01:26 przez Swordancer.)
15-04-2013 01:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowania od: Jarus , Hakier , Cassius

Młody Dinozaur
Moderator
odjechani
Liczba postów: 927
Reputacja: 276

Przestań się zachowywać jak porzucony piesek. Beczysz, jęczysz, szlochasz i tym samym dajesz do zrozumienia, że miała rację. Zostawiła Cię, bo może chciała mieć faceta - nie jakiegoś mazgaja. Dziewczyny nie lubią mięczaków którzy skomlą o to, żeby z nimi być.
Mylę się? To udowodnij.
Pokaż, że jesteś facetem z jajami. Pokaż, że świetnie radzisz sobie bez niej, że jesteś wartościową osobą i to ona straciła na tym rozstaniu. Na początek po prostu przekonaj sam siebie (a przy okazji innych, w tym ją), że nic się nie stało. Jeśli ciągle będziesz myślał "jak o niej zapomnieć", to przecież właśnie o niej myślisz i tak się zapętlasz. Nie mówię żebyś zaraz leciał i "na czas" szukał sobie innej. Żyj własnym życiem, bądź sobą i zajmij się czymś, co pochłonie Twoje myśli.
Jedni w takich sytuacjach rzucają się w wir pracy, inni katują się na siłowni, Ty wybrałeś "tabletki na zapomnienie". Nie widziałem w aptece tabletek o takiej nazwie. Nie będę oceniał Twojego wyboru, sam to zrób. W końcu to Ty decydujesz o swoim życiu, nie ja, nie dziewczyna, ani nikt inny. Chyba że jest inaczej, a Ty nie masz nic do gadania co dalej robić.

[Obrazek: SYGNATURA1a-1380227039.jpg]
15-04-2013 02:18
 Podziękowania od: da Vinci , Hakier

Street Fighter
Użytkownik
odjechani
Liczba postów: 969
Reputacja: 72

swordancer napisał(a):do...

...poznania.

Nikt nie wątpi że to miałeś na myśli Megasmiech
Musisz być przekonany że to (nawet jak by trochę była wina) że to ona zawaliła ja mam tylko tyle nowego do powiedzenie współczuję :/

A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
15-04-2013 14:39

Odjechany
Użytkownik
odjechani

Ci którzy mi pomogli to bardzo serdecznie dziękuje za pomoc, bardzo pomogliście mi, wiem że na was mogę zawsze liczyć, w każdego dnia i nocy.Jedynie chciałbym, że ten koszmar wreszcie się skończył Smutek

18 lat to czas głupoty - 19 lat to czas alkoholizowania i leniuchowania - 20 lat to czas zaręczyn - 25 lat to czas na ślub - 30 lat to czas na robienie dzieci.
15-04-2013 15:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post

Zagubiony
Moderator
odjechani
Liczba postów: 1,369
Reputacja: 182

Ja dodam jeszcze jedno. Jezyk

Zamiast siedzieć na czterech literach przed kompem znalazł byś sobie zajęcie. Jakieś hobby, coś co Cię oderwie od rozmyślania.

Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

15-04-2013 18:23
 Podziękowania od: Hakier

Odjechany
Użytkownik
odjechani

Ojciec, ale to nie jest takie proste, jak ty myślisz. Bo tak od razu, nie zapomnę o niej, a przede wszystkim jestem uzależniony, od niej jak narkotyk. Hobby w tej sytuacji jest może jakimś rozwiązaniem, ale to mi pomoże na pewno, przez parę godzin. Smutek

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2013 19:20 przez Diablo09.)
15-04-2013 18:57

Samotny Wilk
Support
odjechani
Liczba postów: 2,117
Reputacja: 252

Haker mam coś dla ciebie. Słuchaj tego przez tydzień kilka razy dziennie, to Ci przejdzie. Taki mały patent na uspokojenie, pamiętaj, że one zawsze wracają, jak tylko pokarzesz, że ich nie potrzebujesz i jesteś mężczyzną, a nie pipą.

No a jak jednak jesteś pipa to słuchaj sobie tego. Pomoże Ci się zadręczać:

Milczenie najlepszym argumentem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2013 21:54 przez Swordancer.)
20-04-2013 21:50

Odjechany
Użytkownik
odjechani
Liczba postów: 1,413
Reputacja: 54

Odp: Jak zapomnieć o byłej dziewczynie?
Hakerzysta, ty się zachowujesz jak jakaś baba. Siedzisz całymi dniami na odjechanych, i się tu wypłakujesz, zamiast znaleźć sobie jakieś zajęcie.
Nie obraź się ale taka jest prawda.

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
20-04-2013 22:40
 Podziękowania od: Diablo09

Stały Bywalec
Użytkownik
odjechani
Liczba postów: 312
Reputacja: 53

Cóż muszę się zgodzić z poprzednikami. Znam ten ból, jak się z kimś człowiek rozstanie, kogo kochał. Ale przepraszam bardzo, to nie powód by się tak zachowywać. Stało się. Trudno się mówi i żyje dalej.
Jeśli będziesz ciągle o tym myślał, rozpamiętywał itp. To się wykończysz. Jak mówili inni znajdź sobie coś, jakieś zajęcie. Ja po tym jak mnie mój chłopak zostawił, zatopiłam się na maksa w książki, byleby się nie torturować wspomnieniami, bo to nic nie pomoże.

Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥

[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
20-04-2013 22:51
Odpowiedz