Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jaki program do konwersji pdf
#1
Szukam programu do konwertowania pdf na format epub, z uwzględnieniem Polskich znaków. Przetestowałem już program "Calibre" i "PDFMate", niestety oba ignorują nasze ą, ę, ś itd. W ich miejscu pojawiają się różne dziwne znaki lub przerwy. Znacie coś co by konwertowało po Polsku?
  Odpowiedz
#2
Za $$ mogę taki program Ci napisać. Oczywiście to nie będzie kosztowało 50 zł tylko sporo więcej.
  Odpowiedz
#3
To żart prawda? Tak myślałem.
  Odpowiedz
#4
Mowie serio:D
  Odpowiedz
#5
heh eh te żarty ;]
Proszę bardzo, spróbuj tym programem z tego co pamiętam obsługiwał ę ą itd
http://chomikuj.pl/jesuis/Przydatne+prog...+konwerter
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Program Krita do digital painting'u. Nieśmiertelny 3 3 624 28.02.2020, 11:54
Ostatni post: huoyan
  Darmowy program do obróbki filmów. amb00 0 1 443 23.09.2018, 00:34
Ostatni post: amb00
  Jaki polecacie antywirus na 64 bitowy Windows 8? Baron 8 9 105 10.08.2016, 21:36
Ostatni post: senses09
  Znacie program do nakłądania cenzury na film? Robotox 1 3 681 10.01.2016, 14:42
Ostatni post: Nicholas
  Jaki program do aranżacji wnętrz? Diablo09 4 3 132 08.10.2015, 14:48
Ostatni post: Nick

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości