Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jakie gry na Androida.
#1
Witam. Jakie gry polecacie na androida? Czy mogę grać w gry: jar, sis, czy tylko apk? Proszę o pomoc.
  Odpowiedz
#2
Gry robione na system androida mają rozszerzenie apk, więc gry z innych systemów nawet się nie otworzą.

Jak źle piszę to mnie poprawcie.

Adrian21 napisał(a):jakie gry polecacie na androida
Jest taki wątek, poszukaj na forum.

Edit:
1. http://odjechani.com.pl/Thread-Wasze-ulu...a-androida

2. http://odjechani.com.pl/Thread-Szukam-st...a-Androida
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#3
oststnio gdziesz widziałem gre na googleplay strzelanka przez multiplayer, ważyła chyba 1,3 gb :D
  Odpowiedz
#4
Modern Combat 4, Real racing 3, Dead Trigger, Nova 3, NFS most wanted, GTA vc, GTA 3, 9mm,

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
  Odpowiedz
#5
Zacznijmy od tego jaki telefon posiadasz, bo to że ktoś poleca Modern Combat 3 czy 4 (swoją drogą świetne gry, przeszedłem
całe i bardziej podobała mi się 4) nie oznacza że pójdą Ci na słabym telefonie. Powiedz jakim sprzętem dysponujesz?
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#6
B0hazard, dalej masz note 2 ? Jak się sprawuje ? I jak z wykonaniem ?

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Cofnięcie wersji Androida z 5.0.1 do 4.2.1 w Samsing Galaxy S4 Caesar91 2 1 673 25.10.2015, 20:01
Ostatni post: Caesar91
  Wasze ulubione aplikacje na androida da Vinci 14 6 658 09.04.2014, 19:07
Ostatni post: Suicider
  Antywirus na Androida Jarus 1 1 945 10.08.2013, 19:39
Ostatni post: Signal
  Wgrywanie Androida 2.3.7 do XPERIA X8 (Root + xRecovery) WazzUp 1 2 961 19.05.2012, 21:36
Ostatni post: dimix
  Nie aktualizujcie androida do wersji 2.3.5 na telefonach HTC Borat 1 3 178 11.12.2011, 02:02
Ostatni post: Baron

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości