Witaj Szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl! Kliknij Tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do naszego grona. Oferujemy naprawdę przyjemną atmosferę. Zapraszamy!

Strona Odjechani.com.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Jeśli czegoś nie rozumiesz, więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Jeśli się z nią nie zgadzasz powinieneś opuścić stronę.
  • Witamy na forum Odjechani.com.pl!
  • Rozgość się, każdy znajdzie tu coś dla siebie ;)
  • Dla zarejestrowanych dostępny jest Odjechany czat!
Witaj! Logowanie  Rejestracja Zaloguj z Facebookiem

Komedia romantyczna
Poszukuję jakiejś fajnej, wartej uwagi komedii romantycznej.

Odpowiedz cyt.  
Podziękowania od:

Odjechani.com.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Odjechanych!
Reklama

Zapraszam do mojego forum Pytamy.y0.pl Usmiech

Odpowiedz cyt.  
Podziękowania od:
Polecam film To tylko seks, bardzo fajna komedia romantyczna.

Odpowiedz cyt.  
Podziękowania od:
Komedie romantyczne...hm..Poleciłabym "Sex story", "Och, życie" i oczywiście klasykę, czyli "Dirty dancing", "Uwierz w ducha" czy mój niedzielny umilacz "Pretty woman"Oczko
[Obrazek: podpis.jpg]

Odpowiedz cyt.  
Podziękowania od:
A ja Ci polecam filmy Woody'ego Allena - jeśli kogoś można nazwać królem komedii romantycznych, to z pewnością jego. Oczko
Polecam w szczególności tytuły: "Jej wysokość Afrodyta", "Wszyscy mówią: kocham cię", "O północy w Paryżu", "Co nas kręci, co nas podnieca", "Poznasz przystojnego bruneta", "Życie i cała reszta" oraz połączenie komedii romantycznej i kryminalnej: "Drobne cwaniaczki" i "Klątwa Skorpiona".

Ponadto podobały mi się filmy: "Dziennik Bridget Jones" (obie części), "Cztery wesela i pogrzeb", "Okrucieństwo nie do przyjęcia", "Masz wiadomość", "Ja cię kocham, a ty śpisz", "Totalna magia", "Oświadczyny po irlandzku", wspomniana wyżej "Pretty Women" oraz w moim przekonaniu jedyne dwie naprawdę dobre polskie komedie romantyczne - "Zgorszenie publiczne" i "Zakochany anioł".

Odpowiedz cyt.  
Podziękowania od:
Ja polecę polskie - ,,Rozmowy nocą'' , ,,Mała wielka miłość''.
[Obrazek: Bez-nazwy-2.png]

Odpowiedz cyt.  
Podziękowania od: