Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Komedia romantyczna
#1
Poszukuję jakiejś fajnej, wartej uwagi komedii romantycznej.
  Odpowiedz
#2
Zapraszam do mojego forum Pytamy.y0.pl :)
  Odpowiedz
#3
Polecam film To tylko seks, bardzo fajna komedia romantyczna.
  Odpowiedz
#4
Komedie romantyczne...hm..Poleciłabym "Sex story", "Och, życie" i oczywiście klasykę, czyli "Dirty dancing", "Uwierz w ducha" czy mój niedzielny umilacz "Pretty woman";)
[Obrazek: podpis.jpg]
  Odpowiedz
#5
A ja Ci polecam filmy Woody'ego Allena - jeśli kogoś można nazwać królem komedii romantycznych, to z pewnością jego. ;)
Polecam w szczególności tytuły: "Jej wysokość Afrodyta", "Wszyscy mówią: kocham cię", "O północy w Paryżu", "Co nas kręci, co nas podnieca", "Poznasz przystojnego bruneta", "Życie i cała reszta" oraz połączenie komedii romantycznej i kryminalnej: "Drobne cwaniaczki" i "Klątwa Skorpiona".

Ponadto podobały mi się filmy: "Dziennik Bridget Jones" (obie części), "Cztery wesela i pogrzeb", "Okrucieństwo nie do przyjęcia", "Masz wiadomość", "Ja cię kocham, a ty śpisz", "Totalna magia", "Oświadczyny po irlandzku", wspomniana wyżej "Pretty Women" oraz w moim przekonaniu jedyne dwie naprawdę dobre polskie komedie romantyczne - "Zgorszenie publiczne" i "Zakochany anioł".
  Odpowiedz
#6
Ja polecę polskie - ,,Rozmowy nocą'' , ,,Mała wielka miłość''.
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Porąbani - czarna komedia. KruchyFix 6 3 707 09.11.2012, 16:45
Ostatni post: Gospodarz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości