Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Komiks wg mojego scenariusza na prezent
#1
Co myślicie o takim prezencie? Można zamówić komiks wysyłając własny scenariusz,
Po głowie mi chodzi historia ze znajomym i dla niego miałby być ten upominek.
Jeśli nie czytacie na co dzień komiksów, spodobałby Wam się ten prezent?
  Odpowiedz
#2
Fajny i oryginalny pomysł :). Zależy na jaką okazję, czy nawet bez okazji. Ja bym na pewno docenił, bo prezent zrobiony własnoręcznie oznacza, że nie idziesz na łatwiznę, a wręcz dajesz coś od siebie tworząc go. Dajesz własny wkład. A dla osoby w jakim przedziale wiekowym go robisz?
  Odpowiedz
#3
Upominek ma być dla 24latka. Niestety nie zrobiony osobiście przez mnie, bo ja nie mam takiego talentu :). Ale znalazłam ofertę na stworzenie komiksu wg podesłanego scenariusza. I tak się zastanawiam. Ogólnie się zastanawiam czy taki prezent, upominek nadaje się tylko dla wielkiego fana komiksu, czy każdy byłby zadowolony z przedstawionej tam "wspólnej' historii.
  Odpowiedz
#4
Oj świetny prezent, szczególnie jeśli scenariusz ma jakiś związek z osobą, która otrzyma komiks i ma elementy humorystyczne. Ja bym się ucieszył, bo to oznacza, że osoba od której go otrzymałem naprawdę się postarała. Oczywiście do tego jeszcze jakiś drobiazg i bomba!
  Odpowiedz
#5
Dokładnie jak opisał to kolega Swordancer. Oczywiście każdy ma swoje gusta i guściki, więc wiadomo, ale myślę, że powinno być ok!
  Odpowiedz
#6
Dzięki za podpowiedź. :)
  Odpowiedz
#7
Kurcze fajna sprawa, nie jestem fanem komiksów ale jakbym dostał taki prezent na pewno doceniłbym włożoną pracę i na pewno byłbym zadowolony :)
Jak widać czasem lepsza jest pomysłowość niż wydanie kupy kasy na coś co może się nie spodobać.
  Odpowiedz
#8
Myślę, że to nietypowy, fajny prezent :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prezent na urodziny :) DaViD16 21 8 366 31.03.2020, 18:37
Ostatni post: DariuszKowalski
  Alkomat jako prezent? brotek 2 1 066 21.03.2020, 17:55
Ostatni post: mirekSR
  Prezent Na Komunię Świętą - Co kupić? Gospodarz 21 9 950 02.10.2019, 17:17
Ostatni post: ocartwright
  Jaki prezent na 18 urodziny? Specyficzny 28 11 472 11.04.2019, 17:33
Ostatni post: Homka
  Prezent dla przyjaciela na wesele Vier 7 1 655 26.10.2017, 18:58
Ostatni post: Druczh

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości