Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Korea Płn. - mistrz świata w praniu mózgów.
#1


Trudno mi uwierzyć ale być może to jest fakt, że ludzie w Korei Płn. wierzą w to co pokazuje im telewizja państwowa. Strapiony W sumie, innych źródeł informacji nie mają.
Jak widzę takie coś, to jestem wdzięczny za to, że u nas komuna padła.
Myślicie, że i w Korei są jakieś szanse na zmiany? Jak to możliwe, żeby w naszych czasach tak zniewolić i ogłupić cały naród? Auc
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#2
Powiem, że oglądając, to je*łem ze śmiechu Haha
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#3
A ja mam nadzieję, że to tylko jakiś dowcip, bo jeśli nie...:( no sam nie wiem. Dobrze, że Koreańczykiem nie jestem...
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#4
Ciekawe jakie jeszcze filmiki od nich zrobią - Wybuch 3 wojny światowej mimo, że nie wybuchnie? Tak czy inaczej podzielam twoją opinię... Oby to był głupi żart.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#5
To był żart ale pokazuję bolesną prawdę Korea Pł to kraj w którym czas się zatrzymał można ją porównać do ZSRR zaraz po I WŚ tak to tam wygląda co ciekawe mają tam kilka komputerów podłączonych do prądu kontrolowane oczywiście przez rząd.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Odjechany zestaw na koniec świata. Baron 10 3 903 07.12.2012, 18:59
Ostatni post: Nicholas
  Największy szczęściarz świata - Franke Selak Vilandra 2 2 905 01.12.2012, 18:53
Ostatni post: Davvid
  Manuel Uribe - Najgrubszy Człowiek Świata Devil 0 10 402 28.12.2011, 13:20
Ostatni post: Devil
  Już po końcu świata! Jak się czujesz? Karol 4 2 560 21.05.2011, 23:19
Ostatni post: skrzypas
  Koniec świata! donKamilos 13 5 107 21.05.2011, 18:15
Ostatni post: Chomikowy11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości