Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Który wybrać?
#21
Dla mnie iPhone to dno, tyle kasy za 3,5 cala :D Nie opłaci się wg. mnie
#22
Mam odmienne zdanie co do produktów Apple, z jednym się zgadzam w Polsce ceny są kosmiczne to fakt.
Co do samych telefonów, miałem możliwość działania na 5S - bajka, lagi, zwiechy to coś o czym możesz tylko
"pomarzyć" w iOS'ie. Niestety Android jest daleko w tyle jeśli chodzi o płynność i awaryjność sprzętu, najbardziej
tego tańszego choć bawi fakt że nawet Note 3 potrafił się zwieszać i długi czas miał problem z poprawnym
nagrywaniem filmów.

iPhone 4S, troszkę za mały i za drogi - 900 złotych za 3,5 cala. Jeśli brać to 5/5S. Znajomy ma 4S lecz chce
sprzedać właśnie ze względu na mały wyświetlacz, na sam telefon się nie skarżył bardzo udany produkt.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
#23
Temat można zamknąć, wybrałem Lg G2 mini. Jak złapię trochę weny i wolnego czasu to napiszę coś o tym telefonie.


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Smartfon między 500 - 1000 złotych. Jaki wybrać? Baron 26 7 916 09.02.2014, 14:30
Ostatni post: czamarek
  Samsung Galaxy Note II vs Xperia Z - Który wybierasz? da Vinci 4 2 674 08.12.2013, 17:14
Ostatni post: B0hazard
  Jaki wybrać telefon do 900 zł ? Mesajah 10 8 540 07.01.2012, 20:30
Ostatni post: Mesajah
  Nawigacja GPS do 400 zł - jaką wybrać. Baron 5 4 041 04.04.2011, 19:15
Ostatni post: Baron

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości