Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Meble na wymiar - budżet
#21
No takie normalne - bardzo dużo osób ma podobne, skoro się wam podobają to czemu nie.
My raczej szukalibyśmy czegoś w bardziej oryginalnej kolorystyce...
  Odpowiedz
#22
A po co mi ta cała oryginalność? Mam mieć meble, które będą ładnie wyglądały. No i mają się one przede wszystkim mnie podobać, a nie komukolwiek innemu.
  Odpowiedz
#23
Różne gusta - dla mnie meble mają przede wszystkim wyglądać efektownie, atrakcyjnie.
Po co kupować nudne meble? Kupuje się przecież zestaw na naście lat, co nie?
  Odpowiedz
#24
A ja nie rozumiem po co kupować meble na pokaz. Meble mają być funkcjonalne, ładnie wyglądać, ale też przez przesady.
Nie mogę wyglądać śmiesznie, mieć dziwne kolory. Nie przesadzajmy...
  Odpowiedz
#25
Ja kupuje meble, które mi się podobają, a nie żeby podobały się moim znajomym. Zresztą nie tylko z meblami tak mam. Ogólnie z wszystkim.
  Odpowiedz
#26
Meble do małej kuchni kosztowały mnie 3200zł.
  Odpowiedz
#27
Jak kupowałam meble 2 lata temu to wychodziło średnio 800 zł za metr. Cena wzrasta wraz z dodatkami - cichy domyk, szuflady z domykiem, uchwyty chromowane, jakie fronty, blaty.... Jak wybierasz jakieś standardowe to wychodzi taniej, ale jak się chce coś konkretnego to trzeba dopłacić. Chociaż ja i tak jestem zadowolona, bo mam dużą kuchnię (ok. 4 metrów) i kuchnia wyszła nas o wiele taniej niż zakup w sklepie meblowym. Teściowa teraz kupuje w IKEI i koszty są ogromne wg mnie.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości