Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Mecz Polska - Portugalia na Stadionie Narodowym w Warszawie.
#1
Kilka słów od osoby, która nie zna się na piłce.

Dziś jak każdy zapewne wie odbędzie się mecz
na Stadionie Narodowym, w którym zmierzy się
Polska z Portugalią.

Pozostaje mi dzisiaj kibicować naszym piłkarzom.
Chociaż w głowie utkwiła mi pewna wypowiedź, którą
zasłyszałem w radiu:

"Ronaldo przejdzie do historii jako pierwszy piłkarz,
który strzelił bramkę na Stadionie Narodowym" :) he he he.


  Odpowiedz
#2
Trzeba oglądnąć.
Ciekaw jestem jak zaprezentuje się Narodowy oraz sami piłkarze.
Wynik jednak typuję na 2:0 dla Portugalii.

A jakie są Wasze typy?
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#3
Optymista :D Znając naszą reprezentację... no cóż... 3:0 lub 4:0 dla Portugalii. No może 4:1 dla chociaż honorowej bramki naszych.
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#4
Grają już 57 min, żadnych rewelacji, nasi myślą o wygranej tylko tak jakoś niemrawo, goście przyjechali bo kontrakty należy wypełniać, grają bardzo towarzysko.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz
#5
Dawno nie oglądałam tak nudnego meczu. Wiele się można było spodziewać, ale na pewno nie tego, że Portugalia zagra tak słabo...
  Odpowiedz
#6
Dziś dla Portugalii to była rozrywka, a zarazem trening... Gra o tzw. "pietruchę" nie robi wrażenia. Polska pokazała, że nawet w takiej sytuacji nie potrafiła zdobyć choć jednego gola. Przykre to ale prawdziwe...
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#7
Portugalia nie starała się w tym meczu.
Za to Polscy piłkarze starali się bardzo.
  Odpowiedz
#8
(01.03.2012, 01:43)CzekoladowyBaron napisał(a): Portugalia nie starała się w tym meczu.
Za to Polscy piłkarze starali się bardzo.

Mam podobne zdanie o meczu. Portugalczycy przyjechali, pokopali piłkę i wyjechali.
Nasi "kopacze" starali się, starali ... niestety nic z tych starań nie wyszło.
Jedyne co dobre z tego meczu to informacja która poszła w świat o wyniku.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz
#9
Haha widzę, że nasza reprezentacja cieszy się dobrą opinia w Waszym gronie :D.
Nie oglądałem tego meczu, ani nie miałem okazji nic o nim słyszeć - jaki był wynik?
  Odpowiedz
#10
Wynik - 0:0, mecz - jedna wielka nuda, także nie masz czego żałować.
I bezcenny tekst Dariusza Szpakowskiego (cytuję z pamięci): "Gdyby nie bramkarze, pewnie zobaczylibyśmy dziś jakieś bramki..." ;)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mecz Czarnogóra - Polska. Gdzie zobaczyć transmisję online? 26.03.2017 Robotox 12 2 908 27.03.2017, 19:26
Ostatni post: WazzUp
  Polska - Niemcy 2:0 - fuks czy "ma się na lepiej"? Jarus 7 3 969 20.12.2014, 19:59
Ostatni post: Robotox
  Polska - Czarnogóra. To już koniec? tungar 10 4 777 10.09.2013, 19:00
Ostatni post: Paweu
  Na co komu Lewandowski? Czyli, Polska - Dania 3:2 tungar 5 2 708 15.08.2013, 18:28
Ostatni post: Paweu
  Polska - Dania - Mecz towarzyski tungar 0 1 838 13.08.2013, 01:52
Ostatni post: tungar

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości