Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Motto życiowe
#1
Czy posiadasz motto życiowe? Jeśli tak to pochwal się nim :)

Sam osobiście posiadam motto życiowe, którym kieruję się w życiu od 2 lat :)

Brzmi ono tak:
Nie ma przyszłości, gdy żyje się przeszłością :)
  Odpowiedz
#2
”Trzymaj przyjaciół blisko siebie, lecz wrogów jeszcze bliżej.” Ojciec chrzestny moje życiowe motto:)

  Odpowiedz
#3
Motto życiowe

" Nie da się żyć przeszłością "
" Nic nie masz do stracenia "
" Nie masz szczerych przyjaciół za to masz szczerych wrogów tajemnice lepiej zabierać do grobu życie to powieść pozwólmy ją pisać Bogu "

"Idę swoją drogą do przodu i nie obchodzi mnie co kto o mnie powie "
" Bo nic nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść , wspólna niechęć gdzie podziały się wzorce jak ktoś chce ci pomóc lepiej trzymaj się za portfel "
" Sobą pozostać Sobą być do końca "

Wiem , że trochę głupie :D ale co tam
Bo ja mam styl zupełnie z innej bajki .
  Odpowiedz
#4
Damian ja nie widzę w tym nic głupiego :)
Najbardziej podoba mi się 4 :)
  Odpowiedz
#5
To powtarzał mi dziadek jak byłam małą dziewczynką, rosłam z tymi słowami.

"Pamiętaj że to co dajesz innym, kiedyś powróci do Ciebie ze zdwojoną siłą."
  Odpowiedz
#6
"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód Twojego smutku potrafi sprawić, że znów wraca radość"
"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady"
"Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia"
"Żyj tak, aby znajomym zrobiło się nudno, gdy umrzesz"
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości