Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nie mogę zalogować się na Chomikuj
#1
Od wczoraj po zmianie haseł nie mogę zalogować się na chomiku. Cały czas wyskakuje: nastąpił błąd. Czy ktoś wie, jak mi pomóc?
  Odpowiedz
#2
Napisz pod adres [email protected] swój problem, opisz go dokładnie.
Ech...
  Odpowiedz
#3
zaloguj się na stare hasło ,powinna ci wyskoczyć nowe hasło wpisujesz i wchodzisz na stronę ja tak miałam wczoraj i było ok :)
[Obrazek: promyczek_xxpwwhr.png]
  Odpowiedz
#4
Jeżeli masz nadal ten problem to najprostszym sposobem będzie zmiana hasła poprzez opcje "Zapomniałem hasła'' będziesz musiała podać e-mail ,którym się rejestrowałaś na chomikuj. Na adres e-mail przyjdzie ci wiadomość wraz z adresem do zmiany hasła.
  Odpowiedz
#5
Nic niestety nie pomoglo
  Odpowiedz
#6
Nie rozumiem ,dlaczego nie pomogło ,a przyszła wiadomość na e-mail od administracji chomikuj?
  Odpowiedz
#7
Tak wyslalam ale nie dostalam odpowiedzi a teraz nie moge nawet zmienic hasla

Dostalam odpowiedz ze serwer jest zablokowany lub nieprawidlowo skonfigurowano uwierzytelnienie SMTP(#5.5.3-vuser) (state 130 nie mam pojecia o co chodzi czy moze ktos mi pomoc?
  Odpowiedz
#8
Pomocy nie mogę zalogować się na swoim chomiku, tzn po wpisaniu loginu i hasła niby się ładuje ale nadal jest niezalogowany, klikając na różne ikonki typu pliki nic się nie dzieje nie ma żadnej reakcji, sprawdziłam strona nie jest zablokowana ciasteczka cookie też mam akceptowane.
  Odpowiedz
#9
Próbowałeś użyć innej przeglądarki ??
Zresetować komputer ?
Deinstalcja przeglądarki ?
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#10
Z jakiej przeglądarki korzystasz?
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co się dzieje z chomikuj? makintosz 6 4 665 20.12.2017, 22:49
Ostatni post: Swordancer
  Problem ze stroną Chomikuj Alice Alice 5 2 945 16.03.2017, 00:19
Ostatni post: Alice Alice
  Blokada konta na chomikuj.pl alek19944 7 6 845 05.03.2015, 18:59
Ostatni post: MrPsycho
  Problem z osadzeniem menu na chomikuj grzech3211 2 2 294 11.11.2014, 20:53
Ostatni post: Diablo09
  Problemy z prędkościami wysyłania na serwis chomikuj.pl bogdanbig 5 4 375 16.08.2014, 20:47
Ostatni post: songo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości