Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nie mogę zalogować się na chomikuj.
#1
Cześć, mam problem. Od paru dni nie mogę zalogować się na chomikuj.pl.
Gdy próbuje się logować, przekierowuje stronę (kręci się to kółko w przeglądarce), ale przestaje i nie loguje się. Na innych komputerach wszystko jest w porządku. I jeszcze napiszę, że tylko na chomikuj tak się robi, inne strony działają.
Jak to aprawić.
Czyściłem już wszystko CCleanerem i nie pomogło.

Na innych przeglądarkach to samo..
Piszcie poprawnie, używajcie (ż, ó, ł, itd) :) Podam przykład:
,,Robić komuś łaskę" a ,,Robić komuś laskę" to całkiem inne znaczenie :D
  Odpowiedz
#2
A masz problem tylko z zalogowaniem czy również z dostaniem się na stronę? Jeśli inne strony działają to wina przeglądarki. Z jakiej przeglądarki korzystasz i czy używasz opcji autouzupełniena hasła. Ładowanie takiego kółka i przestanie to zwykle błąd z przesłaniem hasła i odebraniem żądania.
  Odpowiedz
#3
Używam najnowszą Mozille. Tylko z zalogowaniem, sam wpisuję hasło. Na innych przeglądarkach to samo :/
Piszcie poprawnie, używajcie (ż, ó, ł, itd) :) Podam przykład:
,,Robić komuś łaskę" a ,,Robić komuś laskę" to całkiem inne znaczenie :D
  Odpowiedz
#4
To nie jest wina przeglądarki jak to kolega wyżej piszę, tylko coś się podziało w systemie, a patrzyłeś może na plik hosts http://pl.wikipedia.org/wiki/Hosts czy tam nie ma czegoś dopisanego ? Tak na szybko to mi do głowy przychodzi, a to dopisane chodzi związane z stroną chomikuj.pl i przekierowane na IP wewnętrzne 127.0.0.1
  Odpowiedz
#5
Ja od razu mówię, że nie czuje się w tym temacie jakimś specem wielkim tym bardziej trudniej pomóc na odległość, ale faktycznie jak kolega piszę wyżej warto może to sprawdzić tym bardziej jeśli na innych przeglądarkach to samo się dzieje, a to wyklucza jej błąd :) Czasem dużo trzeba rzeczy sprawdzić, by trafić na źródło problemu. Jakim cudem może się dostać na chomikuj, a nie zalogować to przyznaję się bez bicia, że nic mi nie przychodzi do głowy w tej chwili. A może zaczniemy od tego kiedy Ci się to pojawiło, i czy wcześniej miałeś takie sytuacje, jak nie to przypomnij sobie czy coś robiłeś na komputerze wtedy czy instalowałeś, wyskakiwały jakieś problemy?
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co się dzieje z chomikuj? makintosz 6 4 724 20.12.2017, 22:49
Ostatni post: Swordancer
  Problem ze stroną Chomikuj Alice Alice 5 2 949 16.03.2017, 00:19
Ostatni post: Alice Alice
  Blokada konta na chomikuj.pl alek19944 7 6 901 05.03.2015, 18:59
Ostatni post: MrPsycho
  Problem z osadzeniem menu na chomikuj grzech3211 2 2 297 11.11.2014, 20:53
Ostatni post: Diablo09
  Problemy z prędkościami wysyłania na serwis chomikuj.pl bogdanbig 5 4 383 16.08.2014, 20:47
Ostatni post: songo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości