Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Policja w związku z chomikuj.
#41
A jakbym dał komuś passy i on wrzucił na mojego chomika to kto ponosi odpowiedzialność?
  Odpowiedz
#42
No raczej nadal ty.
Bo zapewne ty najczęściej się logowałeś i twoją winą jest to, że komuś podałeś te dane.

Zresztą, zapytaj lepiej policję.

Dawałeś komuś dane i robił ci upload?
W ten sposób nic nie wskórasz i to by było zresztą nie fair w stosunku do osoby która ci wrzucała.
Robiła to na twoje polecenie. Kogo chcesz jeszcze targać po sądach?
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#43
Ty jesteś za to odpowiedzialny, za to co ktoś wrzucił i za to co sam wrzuciłeś. To Twoje konto i to Ty udostępniasz
te pliki na swoim profilu. Pewnie możesz pociągnąć do odpowiedzialności osobę która wrzucała Ci pliki ale i tak nie
obarczysz jej całą winą. Główną osobą która poniesie odpowiedzialność będziesz Ty.

Tak w ogóle z chomikuj.pl się wyrasta - #sprawdzone_info. Jeśli ktoś ma konto to usuńcie wszystko, skończcie tą
zabawę to nie będziecie mieli takiego problemu. Pobierać oczywiście ale na własny użytek, udostępniać oczywiście
ale z głową i na pewno nie na gryzoniu - taki mały tip ode mnie. Mleko się rozlało i zostaje jedynie udawać że nic
się nie wie, nie rozumie, nie zna, przyjąć karę i dać sobie spokój. Jeśli dałeś się złapać i zadajesz takie pytania
to znaczy że udostępnianie plików nie jest dla Ciebie i nie baw się w cyber przestępce, tylko spróbuj załagodzić sprawę
i ponieś karę - przykro mi ale takie życie.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chomikuj przegrywa kolejny proces w sądzie djadijos 4 2 303 02.12.2017, 12:54
Ostatni post: Swordancer
Question Naciągacze na chomikuj, administracja nie reaguje... Dennijs 6 3 135 27.06.2015, 11:16
Ostatni post: Robotox
  Metody userów na zatarcie śladów pirackiej działalności na kontach chomikuj.pl Termo 68 31 385 29.11.2014, 14:42
Ostatni post: nigthrun
  Wizyta policji z nakazem w sprawie konta chomikuj Marcin2299 14 18 143 20.08.2014, 08:51
Ostatni post: twistet
  Nielegalne edycje treści książek na chomikuj. Sundew 9 5 125 11.03.2014, 02:41
Ostatni post: Yaga

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości