Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Pomoc dla chorej Lenki
#11
W sumie nie pracuję już w Stowarzyszeniu dla osób niepełnosprawnych i mam wolne miejsce na 1%. Dołączam się do pomocy ;)
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#12
Super, Motaro! Dzięki :)
  Odpowiedz
#13
!% właśnie wpisany. Dużo nie będzie, ale zawsze coś.
  Odpowiedz
#14
W ubiegłym roku wykazaliście się wielkim zaangażowaniem w pomoc mojej szwagierce. Liczymy, że w tym roku, również nie zostawicie nas na lodzie :) Wklejam poniżej obecny apel małej Lenki. Zaktualizuję również pierwszy post, dodając do niego obecny plakat. Będziemy wdzięczni za każdy przekazany procent. To krótka chwila dla Was, a wielka szansa na poprawę funkcjonowania naszej Perełki. Liczę na Was, Odjechani! Dzięki! :)


[Obrazek: 2nlv1u.jpg]
  Odpowiedz
#15
Pomogę :) Jak tylko dostane Pity :)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#16
Namówiłem mamę więc 'z mojej strony' również poleci 1%, jedynie co to trzeba czekać na pity :P
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#17
Dziękuję za zainteresowanie, Panowie! :) Jesteście wielcy!
  Odpowiedz
#18
Tak jak obiecałem, przekazałem swój oraz rodziców i brata 1 % Podatku :)  łącznie przekazaliśmy 24,65 zł :)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#19
Dziękuję w imieniu Lenki, Męs :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pomoc dla małej Lenki 2016 da Vinci 2 1 573 13.01.2016, 18:50
Ostatni post: da Vinci
  Pomoc w 3 krokach psom i koniom uratowanym od RZEZI adam-as 4 3 398 28.09.2014, 11:55
Ostatni post: Motaro
Exclamation Pożar w Fundacji Centaurus - pomoc pilnie potrzebna! MissFuneral 0 2 169 08.01.2013, 17:21
Ostatni post: MissFuneral
  Pomoc dla psiaków Motaro 0 2 655 14.11.2011, 13:11
Ostatni post: Motaro
  Proszę o pomoc-Toruńskie Schronisko dla Zwierząt mabud73 1 3 142 24.03.2011, 14:58
Ostatni post: Karol

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości