Witaj Szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Widzisz tę wiadomość ponieważ nie jesteś zarejestrowany lub zalogowany. Kliknij tutaj, aby dokonać szybkiej rejestracji i dołączyć do grona Odjechanych internautów. Gwarantujemy przyjemną atmosferę. Pozdrawiamy!
  • Witamy na forum Odjechani.com.pl!
  • Rozgość się, każdy znajdzie tu coś dla siebie ;)
  • Dla zarejestrowanych dostępny jest Odjechany czat!
Witaj! Logowanie  Rejestracja Zaloguj przez Facebooka

Professional Farmer 2014
Mam nadzieje że będzie jak najmniej błędów w grze, ale w to wątpię, bo nie mam zamiaru szukać patch i wgrywać do gry.
[Obrazek: jh1467_od1an.gif]

18 lat to czas głupoty - 19 lat to czas alkoholizowania i leniuchowania - 20 lat to czas zaręczyn - 25 lat to czas na ślub - 30 lat to czas na robienie dzieci.

Odpowiedz cyt.  
Podziękowania od:

Odjechani.com.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Odjechanych!
Reklama
Zaktualizowałem pierwszy post dodając oficjalny trailer gry.

Tutaj gameplay:

Premiera gry przesunięta na 28 listopada. Prawdopodobnie gra będzie częściowo przebudowywana lub trwają negocjacje z producentami nad licencjami maszyn rolniczych.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

Odpowiedz cyt.  
Podziękowania od:
Własnym oczom nie wierzę, skrzynia biegów ręczna jest.Już zaczynam zbierać pieniądze na tą gręOczko
Diabełek orientujesz się co to za rodzaj ciągników będzie? Chodzi mi o (Ursus New Holland tego typu...)
[Obrazek: jh1467_od1an.gif]

18 lat to czas głupoty - 19 lat to czas alkoholizowania i leniuchowania - 20 lat to czas zaręczyn - 25 lat to czas na ślub - 30 lat to czas na robienie dzieci.

Odpowiedz cyt.  
Podziękowania od:
Jutro światowa premiera. W Polsce dopiero 5 grudnia. O markach wiem tyle, że są tylko ciągniki Lindner. Reszta to bez markowe pojazdy, ale ponoć ma być też Claas i Fend oraz Massey Ferguson.

Jutro będzie dostępna wersja demo na platformie Steam!
Premierowa wersja (niemiecka, angielska) jest sprzedawana na razie wyłącznie elektronicznie.
Gra już po polskie premierze (5 grudzień). Jest już recenzja gry
Kod:
http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=9413

Wielu internautów zawiodło się na grze, w tym ja. Jezyk
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

Odpowiedz cyt.  
Podziękowania od:
Jest w tej grze multiplayer?

Jeśli nie to czy w ogóle są plany wprowadzenia go ?

Odpowiedz cyt.  
Podziękowania od:
Gra nie posiada trybu multiplayer. Czy są plany? Tego nie wiem, ale jako konkurencja Farming Symulatora, to wypadało by aby go dodali w kolejnej odsłonie gry.

Odpowiedz cyt.  
Podziękowania od:
Czyli w 2014 nawet nie mam co liczyć na to, że będę mógł sobie ze znajomymi pograć ? :c

Odpowiedz cyt.  
Podziękowania od:
Raczej na pewno nie. Ale w tym roku premiera Farming Simulatora, który w nowej wersji będzie miał także multi. Usmiech

Gry w temacie już nie obserwuję, więc nie wiem czy dodali jakiś marki, itp. Mody także się nie rozwinęły. Jest ich bardzo mało.

Odpowiedz cyt.  
Podziękowania od:
No dobra trudno najbardziej szkoda mi tego, że zdążyłem już wydać 60 zł na tą grę.
Jest jakiś temat, w którym mogę obserwować co wiadomo o LS 2015?

Odpowiedz cyt.  
Podziękowania od:
Mogłeś chociaż na encyklopedii gier sprawdzić, jakie tryby gier oferuje gra. Oczko

O LS 2015 jeszcze cicho, ze strony twórców. Na internecie widziałem tylko tematy typu: Co byś chciał w ls 2015. Jezyk

Odpowiedz cyt.  
Podziękowania od:

Reklama niewidoczna dla zalogowanych.

Skocz do:

Przeglądanie: 1 gości