Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Program do nagrywania filmów z gier
#1
Witam, Jest może jakiś darmowy program który moglibyście polecić mi do nagrywania gameplay'ów? Próbowałem Frapsem, ale filmik trwający 4 minuty zajmował prawie 4GB, czyli troszkę zbyt dużo. Jest możliwość troszkę chociaż zmniejszyć wagę tych filmików?
  Odpowiedz
#2
Zmniejszyć wagę pliku możesz programem, Format Factory
Konwertujesz plik do AVI, to będzie ważył około 50 mb...
Lub po prostu jak niektórymi programami obrabiasz film, i po renderowaniu waży on o wiele mniej.
Ps.Powracasz z nagrywaniem na YT ?
  Odpowiedz
#3
Fraps, tworzy bardzo wielkie pliki lecz w dobrej jakości.
Oczywiście po renderingu film nie powinien ważyć więcej niż 800 Mb = 30 minut filmu.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#4
Spróbuję coś nagrać i "przepuścić" przez w/w Format Factory, zobaczymy jaki będzie efekt.

Michał napisał(a):Powracasz z nagrywaniem na YT ?

Jeszcze nigdy nie nagrywałem i raczej to będą tylko przeciętne gameplay'e lub fun game, ale może coś kiedyś wrzucę :)
  Odpowiedz
#5
Nagraj z Minecraft, będziesz 1 000 001 :D
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#6
Nagrałem 20 minutowy "mecz" z gry League of Legends i łącznie rozmiar nagranej gry wyniósł 22GB :P Po przeróbce do Avi wyszło 1,8GB.
  Odpowiedz
#7
Fraps + jakikolwiek konwenter lub np. wrzucasz do Windows Movie Maker i zapisujesz :-)

Jakoś nie powala ale jest :P
  Odpowiedz
#8
(16.05.2013, 21:55)Imcoran napisał(a): Nagrałem 20 minutowy "mecz" z gry League of Legends i łącznie rozmiar nagranej gry wyniósł 22GB :P Po przeróbce do Avi wyszło 1,8GB.

Dasz link do kanału. pomyliłem cie z kim innym :D
  Odpowiedz
#9
Renderuj filmy w rozszerzeniu .mp4, poszukaj w internecie optymalnych ustawień.
Dzięki temu zyskasz bardzo dużo na wielkości pliku (zmniejszając go) a nie utracisz praktycznie nic na jakości.
Oczywiście ustaw frapsa, aby nagrywał w 30 klatkach na sekundę, YouTube i tak przetwarza film i konwertuje go do
25 klatek więc nie ma sensu nagrywać gry w 60 :-P.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#10
Kilka filmików już nagrałem, tylko teraz mam problem... znacie jakiś podobny w działaniu program do Windows Movie Maker? Chodzi mi głównie o dodawanie jakiś tytułów itd.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Program Krita do digital painting'u. Nieśmiertelny 3 3 624 28.02.2020, 11:54
Ostatni post: huoyan
  Darmowy program do obróbki filmów. amb00 0 1 443 23.09.2018, 00:34
Ostatni post: amb00
  Silnik gier od Amazon Nieśmiertelny 6 2 466 16.02.2016, 02:11
Ostatni post: MrPsycho
  Znacie program do nakłądania cenzury na film? Robotox 1 3 681 10.01.2016, 14:42
Ostatni post: Nicholas
  Jaki program do aranżacji wnętrz? Diablo09 4 3 132 08.10.2015, 14:48
Ostatni post: Nick

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości