Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani,com.pl. Serdecznie zapraszamy do rejestracji.

Strona Odjechani.com.pl wykorzystuje tzw. pliki cookies, pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
  • Witamy na forum Odjechani.com.pl!
  • Rozgość się, każdy znajdzie tu coś dla siebie ;)
  • Dla zarejestrowanych dostępny jest Odjechany czat!
Witaj! Logowanie  Rejestracja Zaloguj z Facebookiem

Skarpety podgrzewane na baterie - opinie
Witajcie. Usmiech

W tym wątku chciałbym uzyskać opinię na temat skarpet podgrzewanych na baterie.
Jakie polecacie? Ich wady i zalety, itp.

I jeszcze ważna kwestia. Gdzie można kupić owe skarpety? Znajduję same nieaktualne oferty.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

Odpowiedz cyt.   }}}

Odjechani.com.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Odjechanych!
Reklama
Czego to już ludzie nie wymyślą - skarpetki na baterie, chciałoby się rzec, że za moich czasów takich cudów nie było... W sumie jeśli by tam fajne napięcie wsadzić i co chwilę tak porażać minimalną ilością pądu, to by się stópki na momencie rozgrzały. To ja proponuje jeszcze używanie stringów na baterie (dla oziębłych seksualnie) i czapek na baterię (dla realistów).

Co do Twojego pytanie @Diablo09, to nie pomogę CI, bo pierwszy raz słyszę o takim wynalazku. Ja się zatrzymałam na etapie tych silikonowych serduszek do rozgrzewania dłoni.

Odpowiedz cyt.   }}}
ja oglądałem na Galileo o takich butach i ponoć to działa bateria zdaje się 5 godzin trzyma ale mówię o butachOczko

Odpowiedz cyt.   }}}
O coś takiego chodzi?

Kod:
http://www.jula.pl/skarpety-podgrzewane-na-baterie-913030#product-details-tab-menu

Edit:
Dopiero teraz przeczytałem, produkt niedostępny.

Odpowiedz cyt.   }}}
Tak chodzi o ten produkt z powyższego linku. Jedyna okazja aby coś takiego kupić to allegro. Lecz, takie oferty są raz na jakiś czas.

@Vill teraz są na świecie rzeczy, które się fizjologom nie śniły. ^^
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

Odpowiedz cyt.   }}}