Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Szybkie pobieranie plików z Chomikuj.pl
#1
Internet Download Manager (nie ważne która wersja)
[Obrazek: ct139_idm.jpg]
To moim zdaniem najlepszy i najszybszy "ZASYSACZ" plików do pobierania z chomikuj.pl Przy prędkości łącza 2Mb/s dochodzi do prędkości pobierania 300k/s
[Obrazek: gb592_300.jpg]
przy czym Chomik Box w większości czasu szuka sieci...
Chomik Box jest dobry na free wtedy pobieramy cały folder na raz ale też nie po to by pobrać tylko zaklepać sobie czas na pobranie wracamy do pobieranego folderu i zaczynamy Pobieranie wiele szybsze IDM - em...
Co dla słuchaczy muzyki IDM pliki Mp3 pobiera bez straty TRANSFERU i nie ważne 3mb czy 300mb Mp3 za Free .
Mam nadzieję że pomogłem ;)
  Odpowiedz
#2
Szczerze wole JDowloander. Jest po prostu lepszy, dobrze mi się na nim pobiera z maksymalną prędkością jaką oferuje chomikuj.pl polecam właśnie ten program. Wpisuje swoje konto premium (z chomikuj.pl) i pobieram do woli.
  Odpowiedz
#3
(04.12.2011, 23:53)B0hazard napisał(a): Szczerze wole JDowloander. Jest po prostu lepszy, dobrze mi się na nim pobiera z maksymalną prędkością jaką oferuje chomikuj.pl polecam właśnie ten program. Wpisuje swoje konto premium (z chomikuj.pl) i pobieram do woli.
kolego daj jakiegoś skreena bo jakoś nie trafia do mnie "JDownloader" jako "ZASYSACZ " z chomika
1
KONTO PREMIUM - mam
[Obrazek: bb757_PREMIUM.jpg]
2
OK POBIERAM PLIK - jeden plik
[Obrazek: ku420_2.jpg]
3
JDOWNLOADER - chce zasysać cały folder - PROBLEM no ale cóż Jdownloader jest SUPER ?!
[Obrazek: ji357_1.jpg]
4
A po chwili dzieje się coś takiego - ze wszystkimi plikami
[Obrazek: uv953_3.jpg]
5
A POZA TYM COKOLWIEK SKOPIUJEMY PODCZAS PRACY Jdownloadera
wyskakuje okno z pytaniem czy pobierać :D
  Odpowiedz
#4
Bartosz_Maly napisał(a):wyskakuje okno z pytaniem czy pobierać

A jeżeli komuś to przeszkadza można łatwo to wyłączyć/włączyć klikając tutaj
[Obrazek: Bez_nazwy_1-1323116320.png]
---
  Odpowiedz
#5
Ja używałem długi czas właśnie polecany Internet download manager i spisywał się wyśmienicie .
Nie dawno kupowałem nowy komputer z systemem Win 7 i niestety Internet download manager powoduje u mnie zacinanie się systemu...
Dlatego byłem zmuszony zmienić program ;/
  Odpowiedz
#6
(05.12.2011, 22:12)Bartosz_Maly napisał(a): A POZA TYM COKOLWIEK SKOPIUJEMY PODCZAS PRACY Jdownloadera
wyskakuje okno z pytaniem czy pobierać :D

Spróbuj zaktualizować Jd.
Mi pomogło :)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#7
Czy z chomikuj korzystają sami gimnazjaliści? Co ma wspólnego akcelerator pobierania z szybkością łącza? Każdy program będzie pobierał z szybkością na którą mu pozwoli Twój dostawca.
  Odpowiedz
#8
Program jest bardzo dobry, przy pobieraniu z chomikuj ma możliwość wznawiania pobieranych plików.

Może pochwalę się moją prędkością pobierania z IDM.

[Obrazek: download-1348341510.png]

To nie jest żaden serwer do uploadu tylko moje skromne łącze internetowe.
Oczywiście zakładając, że dzisiaj jest sobota czy prędkość niższa ze względu na ruch.
W dni powszednie 5 plików pobiera się po 3-5 mb każdy. ;)

  Odpowiedz
#9
Ten program to żart a szybkości które pokazuje wysysa z palca ;). Na moim necie 2MB osiągam prędkość 900kb/s Lecicalus

Ty gregor chcesz powiedziec że masz LTE? skoro ci leci 12MB/s to musisz mieć min 100MBps neta a nawet w LTE 100mbps to mżonki i marketing już nie mówiąc że prędkości rzędu >50MBps na kablu nigdy nie będą osiągalne w naszym kraju ze względu na przestarzałą infrastrukturę
  Odpowiedz
#10
Internet mam od tego dostawcy KLIK.
Posiadam pakiet komfortowy czyli łącze 250mb i nie narzekam na pobieranie, a jeśli chcesz filmik, że to naprawdę pobieram z taką prędkością to w porządku.
Proszę bardzo.
http://www.youtube.com/watch?v=T-d5m6nx7...e=youtu.be

  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MP3 chomikuj - pobieranie za darmo Dennijs 0 3 498 13.02.2016, 02:50
Ostatni post: Dennijs
  Wyszukiwarka chomikuj.pl Dennijs 2 4 026 27.01.2016, 00:19
Ostatni post: Dennijs
  Button chomikuj w ChR Assassin-X 1 2 714 18.08.2014, 22:22
Ostatni post: Robotox
  Jaki hosting na obrazki dla Chomikuj.pl? Baron 23 14 064 18.08.2014, 22:20
Ostatni post: Robotox
  Jak łatwo poszukiwać plików z chomikuj na telefonie z android kanciastoporty799 0 2 477 05.11.2013, 13:37
Ostatni post: kanciastoporty799

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości