• Witamy na forum Odjechani.com.pl!
  • Rozgość się, każdy znajdzie tu coś dla siebie ;)
  • Dla zarejestrowanych dostępny jest Odjechany czat!
Witaj! Logowanie  Rejestracja Zaloguj przez Facebooka

Ankieta: Jakim stylem najbardziej lubisz pływać?
Żabką
Pieskiem
Kraulem
Motylkiem
Delfinem
Stylem grzbietowym
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Twój ulubiony styl pływania
Jakim stylem lubisz najbardziej pływać? Wolisz żabkę, czy może kraula? Próbowałeś motylka albo delfina? Pochwal się nam wrażeniami! Usmiech Zapraszam do dyskusji.

Odpowiedz cyt.  
Podziękowania od:

Odjechani.com.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Odjechanych!
Reklama
Moim stylem ulubionym jest żabka, większości pewnie z nas pewnie też wybierała styl żabki. Stylem żabki można się szybko nauczyć pływać.
Jedynie tylko żabką umiem pływać, innych też chciałem się nauczyć, lecz mi nie wychodziło. Trzeba było poświęcać dużo czasu, a ja zaledwie w weekendy tylko jeżdżę na basen, a tak w tygodniu to brak czasu. Pod koniec wakacji muszę większości czasu spędzić na pływaniu, bo pomału zapominam ten styl. Usmiech

@Buhay, proponowałbym zrobić ankietę, jaki jest twój ulubiony styl pływacki? Wtedy byś napisał wszystkie style pływackie i każdy wybrał sobie, jeden ulubiony styl i później podzielił się wrażeniami. Oczko
[Obrazek: jh1467_od1an.gif]

18 lat to czas głupoty - 19 lat to czas alkoholizowania i leniuchowania - 20 lat to czas zaręczyn - 25 lat to czas na ślub - 30 lat to czas na robienie dzieci.

Odpowiedz cyt.  
Podziękowania od:
Popieram ankiete Jezyk.

A co do styli, ja jeżeli gdzieś muszę dopłynąć szybko wybieram jak większość kraula, ale jeżeli pływam rekreacyjnie to żabka zdecydowanie wygrywa. Nie lubię się męczyć,a żabką można pływać na powierzchni jak i pod wodą. Jeśli chodzi natomiast o leniwe pływanie (Głównie na basenie bo na otwartych wodach się nie sprawdza) polecam spróbować na plecach Usmiech
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię

Odpowiedz cyt.  
Podziękowania od:
Pływam każdym stylem, ale najbardziej podoba mi się jednak grzbietowy. Pełen relaks, zero zmęczenia, tak można pływać Usmiech Najczęściej jednak używam kraula i delfina. Słabo wychodzi mi motyl i... żabka. Poważnie Haha Nie mogę "skumać" tego profesjonalnego ruchu nóg w żabce. Wielu ludzi pływa tym stylem i 90% robi to źle. Widziałem kilkukrotnie jak znajomi ratownicy pokazywali mi "po cywilu" na basenie, jak działa ten ruch... Jest on tak potężny, że samymi nogami płynie się zaskakująco szybko. Chodzi o prawidłowe odepchnięcie wody łydkami, ale nie mogę tego załapać Auc

Odpowiedz cyt.  
Podziękowania od:
Kraul oczywiście. Usmiech
Wiem o czym pan mówi z tymi nogami w żabce.
To dość trudne ale samo przychodzi z czasem, bynajmniej ja tak miałem.
Nie ogarniam za to delfina wcale.
To dla mnie czarna magia Usmiech
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie

Odpowiedz cyt.  
Podziękowania od:
adikus955 napisał(a):To dość trudne ale samo przychodzi z czasem, bynajmniej ja tak miałem.
A widzisz, tu się nie zgodzę. Nawyki, które w sobie wyrobimy za czasów laika, ciągną się za nami później przez długi czas, dlatego warto od samego początku pilnować techniki. Poza tym, Adi, zajrzyj koniecznie tutaj Usmiech
http://odjechani.com.pl/Thread-Bynajmniej-przynajmniej?highlight=Bynajmniej+przynajmniej

Odpowiedz cyt.  
Podziękowania od:
Jak na razie widać z ankiety styl żabki prowadzi,i coś czuje że wygra ten styl.
Chce się dowiedzieć,czy trudno się nauczyć pływać stylem pieska? Pytam ponieważ,chciałbym się nauczyć,to będzie mój drogi styl.Jak łatwo się nauczyć to dam radę a jak trudno to będę próbował się nauczyćOczko
[Obrazek: jh1467_od1an.gif]

18 lat to czas głupoty - 19 lat to czas alkoholizowania i leniuchowania - 20 lat to czas zaręczyn - 25 lat to czas na ślub - 30 lat to czas na robienie dzieci.

Odpowiedz cyt.  
Podziękowania od:
Piesek w sumie jest najłatwiejszy. To pierwszy styl jakim pływali ludzie. Starożytni uczyli się go od zwierząt. Na pewno sobie poradzisz Oczko

Odpowiedz cyt.  
Podziękowania od:
Zdecydowanie kraul. Kiedy bym nie był w wodzie to zawsze robię sobie dystanse tym stylem, a następnie zmieniam na żabkę, żeby odpocząć.
[Obrazek: user-1380399647.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

Odpowiedz cyt.  
Podziękowania od:
Kraul, tak jak nicholas :)

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2

Odpowiedz cyt.  
Podziękowania od:

Reklama niewidoczna dla zalogowanych.