Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Usuwane pliki na chomikuj.
#1
Witam. Ostatnio chomikuj usunęło mi grę wiedźmin. Rozumiem, że to jest niezgodne z prawem ale zastanawia mnie dlaczego u pewnych użytkowników ta gra i wiele innych nie są usuwane a są bardzo długo na ich koncie. Czy istnieje możliwość zabezpieczenia się w sensie, że pliki są tylko dla własnego użytku?
  Odpowiedz
#2
Zamknięcie chomika na hasło ;)
  Odpowiedz
#3
Ściągnąć tę samą grę z innego chomika i przerzucić na swojego. Chomikuj usuwa pliki na podstawie rozmiaru i czegoś tam jeszcze, w każdym razie ściągnij od kogoś i przerzuć na swojego.
  Odpowiedz
#4
Chomikuj usuwa pliki na podstawie rozmiaru, rozszerzenia i podobieństwa do innych plików wrzuconych na inne chomiki.
Najłatwiej jest wrzucać archiwa rar z hasłem i dodawać jakiś plik od siebie dla zmiany wagi. Oczywiście nie daje Ci to
100% pewności że plik nie zostanie zablokowany na Twoim chomiku.

Co do zachomikowanych plików od innych są one usuwane na wszystkich chomikach w różnych odstępach czasu więc
nie masz się czym martwić.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#5
Jest jeszcze coś takiego jak blokowanie plików wygląda to tak że niektóre pliki nie są widoczne dla nikogo oprócz właściciela chomika przy plikach widnieje znaczek C jak Copyright. Większość Polskich seriali jest w ten sposób blokowana. Sorry może zły temat ale chyba nikt nie zwrócił uwagi na tę sprytną sztuczkę.
  Odpowiedz
#6
Przerzucanie plików też wam nic nie da bo jest takie coś jak suma kontrolna pliku i po niej też usuwają... Trzeba coś porządnie przepakować podzielić party tak żeby np. nie były równe 500 mb tylko dodać parę bajtów albo odjąć i wtedy.
  Odpowiedz
#7
Pliki do własnego użytku zwykle warto zabezpieczyć hasłem jeśli są one usuwane. Chomikuj również usuwa pliki zachomikowane od innych użytkowników. Wiele było sytuacji, że gdy się chomikowało od innych i usuwali z twojego chomika, to również po śladach u tego od którego chomikowaliśmy. To, że u innych to dłużej trwa, to tylko kwestia czasu. Czasem wgl od takich chomików nie pobierają plików i trudniej im to zweryfikować, co gdzie się znajduje.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co się dzieje z chomikuj? makintosz 6 4 668 20.12.2017, 22:49
Ostatni post: Swordancer
  Problem ze stroną Chomikuj Alice Alice 5 2 945 16.03.2017, 00:19
Ostatni post: Alice Alice
  Blokada konta na chomikuj.pl alek19944 7 6 846 05.03.2015, 18:59
Ostatni post: MrPsycho
  Problem z osadzeniem menu na chomikuj grzech3211 2 2 294 11.11.2014, 20:53
Ostatni post: Diablo09
  Problemy z prędkościami wysyłania na serwis chomikuj.pl bogdanbig 5 4 375 16.08.2014, 20:47
Ostatni post: songo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości