Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wiedza nastolatków kończących gimnazjum
#1
Chciałem podzielić się z Wami ostatnio obejrzanym filmikiem w sieci, który świetnie podsumował wiedzę przeciętnego dzieciaka, kończącego gimnazjum. Jeśli tak ma wyglądać pokolenie, które pracować będzie na nasze emerytury, strach pomyśleć o przyszłości.

Końcówka daje do myślenia.

  Odpowiedz
#2
Filmik rzeczywiście uświadamia, takie tumany ;)
Ale może pokazali tylko tych co źle odpowiadali, by uświadomić co ludzie mają w głowie.
Tak szczerze to zastanawiałem się tylko ile to jest kopa, bo to zawsze mi się myli :P
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#3
oO serio i to są 3 klasy Gim. ?
O jacie kręcę :D
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#4
Porażka po całości :) jak na takie proste pytania.
  Odpowiedz
#5
Akurat ta "kopa", to przykład wiedzy zbędnej i niepotrzebnej.
Zakres wiedzy pokazanych w tym filmiku gimnazjalistów, to ...Auc brak mi słów. Nie chce mi się wierzyć, że jest tak fatalnie. Facet z kubeczkiem pod kurtką okazał się bardziej inteligentny, a na dodatek zupełnie nie przejęty zadawanymi pytaniami. Dzieciakom najlepiej wychodziło chichotanie i staranie się, żeby zaimponować rówieśnikom jakie to z nich luzaki.
No cóż gimnazjaliści, z taką wiedzą będzie Wam w przyszłości trudno znaleźć sobie dobrą pracę, a i na ławeczce nie będzie dla Was miejsca, bo same chichoty i szpanowanie nie zaimponują mądrzejszym (jak widać) od Was stałym bywalcom. Własnych ławeczek nie zbudujecie, bo to zbyt skomplikowane.
Wiem, to co napisałem może być dla kogoś przykre. Mnie też jest przykro, że tak jest ;(.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#6
Tia, widać że robione pod publikę.
Nie chce mi się wierzyć że ktoś nie wie ile dni ma rok, albo łapie się na takie bzdury jak
kilogram pierza a kilogram kamieni. Pewnie wyłapywali jakiś idiotów, zmontowali to w całość
i tyle.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#7
No nie wierzę. Wiem, że poziom wiadomości stoi na niskim poziomie, ale żeby na jakimkolwiek etapie nauki powyżej podstawówki nie wiedzieć ile jest kontynentów? Jaki jest wzór na pole kwadratu? Ja rozumiem, że nie każdy jest jakoś strasznie wyuczony, stres po (?) egzaminie, ale to już jest jakieś ograniczenie.
Jako byłej gimnazjalistce jest mi po prostu wstyd za nich.
Racja, końcówka daje do myślenia, Panie.


Którą planetą od Słońca jest Ziemia? Mars
Jeśli jedno jajko gotuje się 2 min to ile gotują się dwa jajka? 1) Nie jem jajek. 2) yyy tak.
AAAAAAA JAK TAK MOŻNA!!!!!!!!!!!!!!! (sory, musiałam...)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
#8
Mówią, że z wiekiem się mądrzeje. Człowiek w takim wieku nie myśli zawsze racjonalnie i rozsądnie. Po prostu chce być numer jeden wśród rówieśników. Na pewno każdy z nas żałuje niektórych decyzji i zachowań z młodszych lat. Lecz to wszystko z wiekiem człowiek sobie uświadamia, że zachowywał się jak idiota. Bynajmniej ja żałuje niektórych swoich decyzji i zachowań jak byłem młodszy, ale to dopiero dotarło do mnie z wiekiem :)
  Odpowiedz
#9
0:56 - kolega mnie rozłożył, nie odpowiedzią a zachowaniem Haha
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#10

Część Humanistyczna ;]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wiedza szkolna VS Szkoła Życia Jarus 6 2 449 29.03.2014, 15:26
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości