Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wybory Miss Polka 2013 - Football
#1
Jest na czym oko zawiesić Cool
Może tak zamieńmy naszą reprezentację na te urocze dziewczyny, każdy mecz byłby nasz, a i oglądalność by wzrosła :D
  Odpowiedz
#2
Ulala ... słodziaszne :P.
Mecze z takim składem oglądałbym po kilka razy :>.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#3
Dziewczyny jak dziewczyny, niektóre z nich są całkiem, całkiem tylko po co zawracać sobie głowę filmikami jak można iść do (mojej) szkoły i będzie to samo, albo nawet lepiej, są takie dziewczyny, że normalnie ja ta lala :*
Mają na czym siedzieć i mają czym oddychać. Cool
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Weź długopis na wybory Sylwester 9 1 642 12.05.2015, 19:44
Ostatni post: Suicider
  Sylwester 2013 - gdzie, jak, z kim spędzacie? Jarus 15 4 569 07.01.2014, 15:38
Ostatni post: Demanufacture
  Jak ocenił(a)byś rok 2013 w swoim życiu? Paweu 12 3 601 28.12.2013, 00:42
Ostatni post: Paweu
  Siew Owsa 2013. Gospodarz 3 1 796 05.11.2013, 14:40
Ostatni post: Gospodarz
  Żniwa 2013. Gospodarz 22 7 934 28.08.2013, 19:22
Ostatni post: Gospodarz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości