Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wyrazy, które wspak brzmią tak samo
#1
Czy znacie jakieś wyrazy, imiona, które wspak brzmią tak samo?
Ja znam tylko taki:

kajak

Nic więcej nie znam, ani żadne mi do głowy nie przychodzi....

A więc proponujcie...

:)
  Odpowiedz
#2
Anna , Aga.
  Odpowiedz
#3
Oko :P
  Odpowiedz
#4
Towot (smar taki :D )
  Odpowiedz
#5
Jak już to tawot. ;)
  Odpowiedz
#6
sedes
:D Ten od Kibla
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#7
(06.08.2011, 21:28)gregor01 napisał(a): Jak już to tawot. ;)

W książce mieliśmy towot :D
  Odpowiedz
#8
Ziemia - Gleba
  Odpowiedz
#9
(06.08.2011, 22:55)Karol napisał(a): Ziemia - Gleba

Że co? - te słowa nie brzmią tak samo od przodu jak i od tyłu.
  Odpowiedz
#10
Masło - słoma ja znam takie , może nie wspak ale powtarzając mówisz cały czas masło lub słoma :D
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink Twoje Imię i Nick czytane wspak. Mesajah 15 3 848 15.12.2013, 15:04
Ostatni post: amb00
  100 osób które byś chciał spotkać przed śmiercią dimix 26 8 245 22.01.2013, 13:52
Ostatni post: dimix
  Wyrazy składające się z cyfr i liter. Wymyśl połączenia. adam-as 6 4 343 11.09.2012, 19:23
Ostatni post: MissFuneral
  1000 rzeczy, które chciałbyś zrobić przed śmiercią Devil 36 12 838 07.09.2012, 15:55
Ostatni post: bezebunden

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości