Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani,com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera.

Strona Odjechani.com.pl wykorzystuje pliki cookies, pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
  • Witamy na forum Odjechani.com.pl!
  • Rozgość się, każdy znajdzie tu coś dla siebie ;)
  • Dla zarejestrowanych dostępny jest Odjechany czat!
Witaj! Logowanie  Rejestracja

sledzenie.Poczta-Polska.pl - aktualizacja?
Kto wie albo pomoże mi znaleźć co ile Poczta Polska dodaje wysłane paczki do swojego systemu: http://sledzenie.poczta-polska.pl dziś rano podobno gościu mi wysłał paczkę z allegro podał numer ale do tej pory jest że numer jest błędny, nie wiem może poczta dodaje to raz na dzień albo jeszcze rzadziej :) ?

(Jeśli zły dział proszę przenieść nie wiedziałem gdzie to napisać.)

Odpowiedz cyt.  
obrazek

Odjechani.com.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Odjechanych!
Reklama
Z tego co wiem, jeśli wysłał w jakiejś małej miejscowości, paczka pojawi się dopiero po dotarciu do poczty wojewódzkiej i przyjęciu jej tam przez system. Jeszcze pół roku temu system komputerowy na poczcie nie był połączony w sieć i nie funkcjonował tam przesył danych. Może się zmieniło - ale wątpię, w maju zanim paczka nadana pojawiła się w systemie minęło mi trzy dni ...

Odpowiedz cyt.  
Dzięki za wiadomość dzwoniłem na infolinie ale szlak mnie trafił czekałem 5 minut i wszyscy zajęci (ciekawe czym) zapewne na infolinie poczty polskiej dzwoni na raz 150 osób... wysyłka jest realizowana paczką priorytetową także teoretycznie powinienem ją mieć jutro u siebie na biurku jeśli jednak jest tak jak mówisz to całe to ich śledzenie przesyłek można spokojnie usunąć i nie robić z ludzi kretynów bo po co komu takie śledzenie jeśli najpierw dojdzie do mnie paczka a potem dopiero pojawi się o tym informacja w systemie.

Odpowiedz cyt.  
hehe moja wyprzedziła info, śmiałem się potem z nadawcą, że polska poczta jest szybsza niż łącza internetowe ;)

Odpowiedz cyt.  
Przesyłka doszła 2 tygodnie temu a w tym "super" systemie dalej jest brak informacji, oj poczta...

Odpowiedz cyt.  

Skocz do:

Przeglądanie: 1 gości