Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Pytanie o dekoder Polsatu
#1
Nie jestem pewien czy to odpowiednie miejsce jeśli nie proszę przenieść temat. Posiadam dekoder Cyfrowego Polsatu HD5000 i od jakiegoś czasu gdy włączam dekoder on się zawiesza i jedyne co da się zrobić jest wypięcie wtyczki z gniazdka po czym normalnie się uruchamia i jest wszystko ok. Czy ktoś z was posiada w/w dekoder i opisaną usterkę?
Nie wiem co robić czy zanieść do badziewie do serwisu czy oddać im(Cyfrowy Polsat). Chciałbym wiedzieć czy tylko u mnie takie rzeczy się dzieją czy ten typ tak ma. Pozdro
  Odpowiedz
#2
Widocznie trafiłeś na jakiś badziewny egzemplarz stąd ta usterka. Udaj się do serwisu i oddaj im dekoder, ich obowiązkiem jest to naprawić lub nawet wydać nowy.

Ps. CP zawsze miało wadliwe dekodery, mój dekoder był serwisowany z 5 razy podczas trwania dwuletniej umowy i nie wykluczone, że działo się tak tylko u mnie.
Teraz, gdy korzystam z usług Cyfry+ nie miałem okazji ani razu dzwonić do Biura Obsługi Klienta. Zdecydowanie polecam.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
Ja mam cyfrowy polsat 3 lata. Zero problemów, zależy na jaki trafisz dekoder.
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#4
Mam to samo... w domu są 2 dekodery HD5000 i jeden M100. Jeden z nich był w serwisie, ale oni tylko go zaktualizowali i tyle... A problem jest i nie zniknął :(
[Sygnatura usunięta przez moderatora.]
  Odpowiedz
#5
Problem zniknął po ostatniej aktualizacji, to była jakaś wina softu bo te dekodery podobno tak miały.
Teraz jest ciekawiej bo po aktualizacji nie pokazuje w przewodniu nic po 20:00.
Nie można zobaczyć co będzie wieczorem w programie, żenada mam już dość :/
Aha jeszcze jedno, od samego początku nie mam telegazety w TV. Czy to wina dekodera?
  Odpowiedz
#6
Cyfrowy Polsat to najgorsza dostawca TV 4 lata u nich i ostatni
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lista darmowych kanałów odbieranych przez dekoder DVB-T cyfrowa telewizja naziemna. adam-as 1 7 094 31.05.2017, 16:05
Ostatni post: Magia
  Jaki dekoder kupić do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej? adam-as 1 5 585 26.03.2013, 13:46
Ostatni post: demiza
  Dekoder DVB-T - zakodowany Polsat News adam-as 4 13 214 10.09.2012, 14:48
Ostatni post: szalony
  Gdzie kupić dekoder do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej? adam-as 2 12 791 08.09.2012, 21:55
Ostatni post: adam-as

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości