Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ogłoszenie: Zmiany w regulaminie forum
Uwaga, wszelkie poprzednie informacje o zmianach w regulaminie zostają usunięte. Poniża lista odnosi się do zmian o których użytkownicy zostali poinformowani po dniu 07.07.2015r.8.07.2015: zmienił się punkt 9 regulaminu forum:

Cytat:9. Zakazuje się tworzenia wulgarnych (oraz pochodnych) nicków na forum. Osoby takie będą banowane czasowo do zmiany nicku na przyzwoity. Analogicznie odnosi się to także do awatarów oraz sygnatur Użytkowników. Zabrania się również tworzenia nicków posiadających znaki specjalne (*&^%$#@! i inne). Nick powinien być czytelny. Jeśli administracja uzna, że nick się nie nadaje, powiadomi Użytkownika o tym i wówczas należy go zmienić na inny pisząc do administratora. Brak reakcji na prośbę zmiany nicku zakończy się zbanowaniem do momentu aż Użytkownik poda administratorowi nową nazwę.16.07.2015: [niektualne] został dodany nowy punkt 38 regulaminu forum (warunki występujące po tym punkcie przeskakują o numer wyżej).

Cytat:38. Z chwilą publikacji treści będących efektem własnej twórczości na forum odjechani.com.pl, wszelkie prawa autorskie do korzystania i rozporządzania tworem publikującego użytkownika na wszelkich polach exploatacji wskazanych w ustawie z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zostają ostatecznie współdzielone z właścicielem forum odjechani.com.pl, o ile nie naruszają one obowiązującego prawa. W przypadku, gdy osoba swoimi publikacjami narusza prawo, właściciel strony odjechani.com.pl nie może ponieść za nie odpowiedzialności, gdyż publikacja nie będzie jego prawną własnością i ewentualną odpowiedzialność karną lub cywilną poniesie sam autor publikacji, nawet jeśli nie był świadomy, że narusza prawo. Właściciel strony odjechani.com.pl i wszelkie osoby przez niego wskazane mają prawo do korzystania i rozporządzania nienaruszającymi prawa publikowanymi przez użytkownika treściami będącymi tworem własnym użytkownika. W szczególności właściciel odjechani.com.pl korzystając z treści tworzonych przez użytkownika nie musi informować o tym, kto jest autorem danego dzieła. Użytkownicy nie mogą również żądać usunięcia opublikowanych przez siebie treści będących ich własnym dziełem twórczym bez zgody współwłaściciela praw autorskich, którym podczas publikacji staje się właściciel forum odjechani.com.pl. Wszelkie prośby o usunięcie własnych treści twórczych należy kierować na adres [email protected] i w przypadku, gdy zostaną one pozytywnie rozpatrzone, ich usunięcie będzie się wiązało wyłącznie z dobrą wolą właściciela forum odjechani.com.pl.20.09.2015 Zmienił się punkt 38 regulaminu forum. Obecnie występuje on w poniższej formie:

Cytat:38. Z chwilą publikacji na forum swojej wypowiedzi, wyrażasz zgodę na jej przetwarzanie w ramach funkcjonowania forum. Wszystkie posty, które nie są treściami o indywidualnym charakterze twórczym wskazanym w ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, nie mogą zostać usunięte na żądanie bez zgody administratora lub moderatora forum, jeśli zawarte w nim treści nie posiadają danych osobowych lub nie mierzą w dobre imię autora lub podmiotu. Usunięcie zwykłych wypowiedzi wiąże się wyłącznie z dobrą wolą administratora. Należy również pamiętać, że zbanowane konta wciąż są zarejestrowanymi kontami na forum i ich posiadaczy nadal obowiązuje ten regulamin. Żądanie usunięcia konta zbanowanego odbywa się na tej samej zasadzie jak w punkcie 35 regulaminu. W wypadku wystąpienia nieokreślonych niniejszym regulaminem sytuacji dot. prawa autorskiego i pokrewnych zastosowanie ma Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r (tekst ujednolicony, Dz. U. z 2006 r).

Przypominamy również, że nawet nie akceptując tej zmiany, nie możesz żądać usunięcia wszystkich postów, a jedynie te, które kwalifikują się pod ochronę wspomnianą powyżej ustawą.22.10.2015 Zmienił się punkt 29 regulaminu forum. Obecnie występuje on w poniższej formie:

Cytat:29. Na forum Odjechani.com.pl można umieszczać reklamy innych for dyskusyjnych i/lub linki do nich tylko i wyłącznie w ramach wzajemnej promocji. Oznacza to, że w przypadku gdy właściciel innego forum dyskusyjnego lub wyznaczona i uprawniona przez niego osoba umieści u nas link lub reklamę, wyraża zgodę na to by na reklamowanym forum pojawiła się reklama Odjechani.com.pl w postaci wątku lub postu. W przypadku, gdy reklama ta zostanie usunięta, wątek na naszym forum również zostanie usunięty.Uwaga! Jeśli nie akceptujesz zmian regulaminu, masz 14 dni na wysłanie pisemnej rezygnacji z konta na forum na zasadzie opisanej w punkcie 35 regulaminu. W razie pytań prosimy o kontakt na [email protected] Jeśli do wspomnianych 14 dni od daty publikacji informacji o zmianie regulaminu nie zrezygnujesz z konta, oznacza to, że zgadzasz się z nowym regulaminem. 

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz po tym zrezygnować z konta na forum, aczkolwiek będzie nam z tego powodu przykro. :(