Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


100 lat Shina96
#1
Widzę, że niektórzy przegapili, a więc nie mogę przejść obojętnie ;)



Zdrowia… bo w metryce znów przybyło :diabel

Mało zmartwień i agresji, żadnych stresów i depresji, dużo śmiechu i radości, wiele szczęścia i miłości :)
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#2
Ja nie przegapiłem, na profilu złożyłem życzenia już wcześniej :)
no, więc jeszcze raz:
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin życzy Robotox z Gdańska mojej koleżance z sąsiedniego miasta :)


  Odpowiedz
#3
Najlepszego 
  Odpowiedz
#4
Hehehe dziękuję wam za życzenia :D To miłe z waszej strony ^^
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz
#5
Wszystkiego Najlepszego



Jeszcze raz, Sto Lat :)
[Obrazek: mis_wincenty_siedzacy_jasno_brazowy_40cm.jpg]
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości