Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

15 czerwca: Ukraina - Francja (faza grupowa, 2. kolejka, grupa D)
#1
W piątek 15 czerwca o 18:00 w TVP2. (Mecz w 5. minucie przerwano z powodu ulewy i wznowiono o 19:00).

Drugi mecz naszych współgospodarzy. Ukraina zdążyła nas już pozytywnie zaskoczyć w tym turnieju i wywalczyć sobie trzy punkty, Francja na razie z jednym punktem. Czego możemy się spodziewać po tym spotkaniu?

Myślę, że Ukraińcy i tym razem zagrają świetnie i życzę im wyniku 2:1.

____________________

Podsumowanie meczu

Wynik
Ukraina 2:0 Francja
Zwycięża Francja!

Bramki
53' Jérémy Ménez (Francja)
56' Yohan Cabaye (Francja)

Kartki
40' Jérémy Ménez (Francja)
55' Yevhen Selin (Ukraina)
79' Mathieu Debuchy (Francja)
81' Philippe Mexes (Francja)
87' Anatolij Tymoszczuk (Ukraina)

Mecz rozegrano na stadionie Donbass Arena w Doniecku.
Sędziował Bjorn Kuipers (Holandia).
  Odpowiedz
#2
Andriy Shevchenko vs. Karim Benzema.
Szykuje się pojedynek na b. wysokim poziomie.
Myślę ,że będzie 1:1 ale jednak sercem jestem za Ukrainą.
  Odpowiedz
#3
2:2 zobaczymy która drużyna wygra, albo może zawodnik D:
  Odpowiedz
#4
Arbiter główny meczu Ukraina - Francja, Bjoern Kuipers, w piątej minucie spotkania przerwał mecz z powodu burzy nad stadionem Donbass Arena w Doniecku. Wiadomo na pewno, że mecz nie rozpocznie się ponownie przed godziną 19:00, a jeśli warunki pogodowe się nie poprawią, zostanie rozegrany w sobotę 16 czerwca.