Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


23:23, 00:00 cz też 13:13 co myślicie o takich godzinkach :)
#1
[Obrazek: 89745362.jpg]

Ostatnio mam tak że tylko spojrzę na zegarek :P to widzę te godziny ^_^ ktoś mi coś mówił że to oznacza że ktoś o mnie myśli.
Jakie wy macie na ten temat zdanie
Według was jest w tym jakieś ziarenko prawdy, czy może to zabobon.
[Obrazek: 30bl8au.png]
  Odpowiedz
#2
Ja miałem takie coś .. Tylko z jedną godziną p;

..no góra z dwiema ale nie słyszałem o tym co piszesz.
  Odpowiedz
#3
Oczywiście, że zabobon, co ma piernik do wiatraka. ;)
  Odpowiedz
#4
Jak by się każdy zaczął przejmować to ... masakra.
Tak samo jak 11.11.11 r.
Przecież np: z 09:08 nie przeskoczy czas na 09:10 :D
za dobrze by było :P
  Odpowiedz
#5
13.13 ktoś mnie kocha moja siostra tak cały czas :D
  Odpowiedz
#6
Bez sensu - to zwykły zabobon.
Ehh ludzie.
Przyłącz się do Akcji zgłoś posta!
  Odpowiedz
#7
Bardzo często, gdy wybija godzina typu 22:22, 23:23 itp. to patrzę na zegarek. Nie wiem czy robię, to podświadomie, ale czasem wyciągam telefon, żeby sprawdzić która godzina i widzę właśnie takie godziny. Wpierw myślałem, że jest w tym coś dziwnego, ale myślę, że to podświadomość wszystko sobie wylicza i zarzuca sugestię spojrzenia na zegarek. Właśnie taką mam teorię, a co do zabobonów, to jakoś nic mi się niezwykłego nie przydarzyło, a w pewnym momencie przez kilka tygodni, dzień w dzień
trafiały mi się takie godziny, gdy patrzyłem na zegarek :OOAuc. Gdy później przestałem zwracać na to uwagę przestałem patrzeć na zegarek o takich godzinach. Czysta kwestia podejścia do tego i wpływu podświadomości.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co myślicie o E-narkotykach ?? KabumKabum 1 978 06.06.2016, 07:23
Ostatni post: amb00
  Internet radiowy za 35 zł co myślicie? pandokti 11 3 696 06.04.2013, 15:09
Ostatni post: B0hazard
  Co myślicie o elektrowstrząsach? Cebula 3 2 028 24.05.2012, 20:02
Ostatni post: Vilandra

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości