Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


5 Najdziwniejszych ciekawostek wrestlingowych
#1
oto ranking pięciu największych dziwactw wrestlinowych w federacjach "INDY" :D

5.) W 1992 roku odbyła się w Federacji CZW pierwsza w Historii Walka Cage Of Death, Walka toczy się w specjalnej klatce najeżonej jarzeniówkami, "kaktusami", drutem kolczastym i podlączonej do prądu o napięciu 100 000 woltów. W tej historycznej walce walczyłi ze sobą Lobo i Mrs.Pain. Walka zakończyła się tym że Mrs.Pain dostał w brzuch załączoną kosiarką do trawy. Poniósł śmierć na miejscu.

4.) W federacji AAA (Tripla A) istnieje typ walki Div polegający na tym że przegrana zawodniczka przegrana musi się zgolić na łyso i zjeść własne włosy - ostatni raz tego typu pojedynek można było zobaczyć w 2007 roku.

3.) W nieistniejącej już od 2008 roku federacji NWO ( New World Order) występował zawodnik znany jako Speedymen lub jak kto woli wózkomen, Polska wersja jego Gimnicku pochodzi od tego że wyżej wspomniany zawodnik był pozbawiony nóg i walczył jeżdżąc a wózku inwalidzkim - był posiadaczem pasa mistrza świata wagi super ciężkiej.

2.) Najkrócej istniejącą federacją wrestlingową była federacja DDD (Dhoom Dark Dhoom), federacja ta istniała tylko dwa dni w trakcie których zdążyli zrobić tylko jedną walkę na której nie było ani jednego widza

I ranking zamyka Hornswogle

1.) Hornswogle mistrzem świata, tak to możliwe Hornswogle posiadał pas mistrza wagi ciężkiej. Zdobył pas pokonując w 2005 roku samego Big Showa - Walka była jedną z najbardziej czystych walk jakie oglądałem, zero interwencji, nieczystych zagrań itp.
  Odpowiedz
#2
No muszę przyznać, że przeczytanie tego zrobiło na mnie wrażanie. Naprawdę są to najdziwniejsze ciekawostki.
Z chęcią bym zobaczył to co tutaj opisałeś.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości