Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


50 faktów o mnie - daj się poznać
#1
Temat powstaje z myślą o tym byśmy jeszcze bardziej dali się poznać. 50 faktów to dużo, dlatego trzeba zebrać tu dużą ilość informacji, mogą być to mało ważne rzeczy nawet.

1. Mam na imię Paweł jak łatwo się domyślić.
2. Urodziłem się pod koniec ubiegłego wieku.
3. Mieszkam na wsi
4. Jesienią ukończę pełnoletni wiek.
5. Mam młodszego o pięć lat brata Tomka.
6. Moi rodzice mają na imię Adam i Ewa.
7. Nie lubię matematyki, zawsze na koniec roku muszę się poprawiać.
8. Pisałam kiedyś "poprawkę" w sierpniu by zdać.
9. W pierwszej klasie gimnazjum miałem 7 jedynek proponowanych na zakończenie roku.
10. Mimo powyższych punktów nie uczę się źle, mam średnią ok. 3.5, czasem nawet wyżej.
11. Jestem leniem.
12. Kiedyś byłem gruby.
13. W przeciągu dwóch lat schudłem niecałe 30 kg. Obecnie mam 71,5kg, najwięcej ważyłem 85/6kg przy wzroście 175 cm.
14. Obecnie mam 180 cm wzrostu.
15. Będąc małym dzieckiem chciałem być strażakiem, piłkarzem.
16. Obecnie jestem biegaczem.
17. Nie lubię masła, jest obrzydliwe, chociaż czasem zjem (raz na rok nieświadomie)
18. Lubię długo spać i do późnych godzin nocnych siedzieć robiąc różne rzeczy, np. oglądać telewizje, przeglądać internet.
19. Jestem wyznania rzymskokatolickiego.
20. Kiedyś miałem poglądy ewangelickie, wątpiłem w niektóre rzeczy dotyczące wiary.
21. Mając bierzmowanie przybrałem imię Piotr.
22. Urodziny obchodzę 21 października.
23. Imieniny mam 26 czerwca.
24. Jestem dość dobrym bramkarzem.
25. Lubię biegać, grać w piłkę i jeździć dużo na rowerze.
26. Lubię długie nogi u dziewczyn.
27. Fajne są wysokie dziewczyny ok. 175 cm, jednak nie mam nic przeciwko jeśli jest niższa.
28. Nie mogę dokładnie określić ile miałem dziewczyn, kilka.
29. Internet w moim domu zawitał 19 kwietnia w 2012 roku.
30. Pierwszy telefon miałem w V klasie podstawówki. Dostałem go od rodziców jak jechałem w góry na wycieczkę.
31. Mam z 10 adresów e-mail i wchodzę na połowę z nich.
32. Czasami praktycznie w ogóle się nic nie odzywam albo jestem bardzo gadatliwy i wkurzam tym innych.
33. Nie lubię otwierać drzwi kluczem, dziwnie się wtedy czuje.
34. Kiedyś spróbowałem papierosa po czym stwierdziłem, że to jest strasznie nie dobre.
35. Nie pije alkoholu. Kiedyś tata dał mi siorbnąć pianę z piwa. Haha
36. Mieszkam w małym domku jednorodzinnym z dziadkiem.
37. Kiedyś hodowałem kilka lat króliki. Bardzo lubię te zwierzaki, chyba do tego wrócę.
38. Moim ulubionym kolorem jest czerwony. Ładnie się czerwień komponuję z czernią.
39. Kibicuje od 2009 Lechowi Poznań a także Borussi Dortmund.
40. Mam duże podwórko, hehe.
41. Lubię schabowe i pomidorówkę.
42. Filmów nie oglądam zbytnio przez telewizorem bo wiele rzeczy innych mnie rozprasza, wole kino.
43. Moim ulubionym gatunkiem jest dramat lub wojenny.
44. Ulubionym filmem jest "Jeniec jak daleko nogi poniosą" i "Skazani na Shawshank"
45. Rzadko czytam książki, ulubionym gatunkiem są książki dokumentalne, związane ze sportem z wojną.
46. Staram się nigdy nie poddawać, bo wiem na ile mnie stać i co mogę osiągnąć.
47. Kocham swoją rodzinę.
48. Trudno byłoby mi obyć się bez tego forum, w każdym bądź razie byłoby "dziwnie"
49. Jestem kreatywny i zawsze mam ciekawe pomysły.
50. Lubię placki.


Teraz Wy.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#2
Podobny temat już istnieje, poszukaj dobrze. ;)
  Odpowiedz
#3
Widziałem, tam było 10 faktów tutaj to rozszerzyłem, może ktoś się skusi.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#4
Miło poznać :)
Niedostępny
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Miło poznać :-) roxrenata 2 794 05.02.2017, 06:20
Ostatni post: rubin86

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości