Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Ach te baby - co wy byście bez nas zrobili...
@Hakarzysta, życzę Ci powodzenia. Z takim podejściem to nie znajdziesz sobie drugiej połówki. Kobieta nie jest po to, aby Ci usługiwać. Owszem, obiad wypadałoby zrobić, ale mąż też raz na jakiś czas mógłby się jej odwdzięczyć i przygotować obiad, kolację. Nie licz na to, że usiądziesz przed telewizorem z piwkiem i będziesz siedział, a kobieta będzie Ci usługiwać. Jestem dziewczyną i mam swoje zdanie na ten temat. Ja na pewno nie pozwolę się tak traktować. Tak, jak ktoś napisał wcześniej, za dużo Kiepskich się naoglądałeś. Wydaje mi się, że na świecie są potrzebni zarówno mężczyźni, jak i kobiety, bo świat bez tych drugich wyglądałby okropnie. Sądzę, że kobieta z mężczyzną w pewien sposób się uzupełniają :) Takie jest moje zdanie w tym temacie.
  Odpowiedz
@truskafffkaaa źle mnie zrozumiałaś,oraz trochę masz tym racji, przyznaje, że kobieta nie jest do obsługiwania ciągłego oraz przybiegania na rozkazy swojego facet, czy też męża.
Rozumiem że mąż powinien pomagać swojej żonie, jak ma wolne od pracy, ale kobieta musi coś chyba robić...

To powiedz mi do czego kobieta jest takim razie zobowiązana,w takim razie? Bo wiem, że jesteś kobietą i wiesz więcej na ten temat, więc jak byś, mogła to odpowiedz mi na to pytanie:)
A wtedy zrozumiem wszystko:)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
No ja sobie nie wyobrażam jakby kobitek miało nie być :D
Ciekawe co wy byście zrobiły bez nas Cool
  Odpowiedz
@up: kobieta potrafi sobie sama w życiu dać radę. Z obowiązkami domowymi jest od pokoleń zaznajamiana więc z głodu nie umrze, guzik sobie przyszyje. A w związku z równouprawnieniem pracuje i zarabia na siebie, więc może być finansowo niezależna. I tak sobie wyobrażam moją przyszłość ;-)
No ok bez facetów świat byłby nudny i nie tak wspaniały jak z wami, chłopcy :-*
Żeby nie było, faceci też sobie potrafią dać radę, jednak nie każdy (są tacy, którzy nawet sobie jajeczny nie zrobią )
No ale żeby zachować "powagę" wątku w odpowiedzi muszę wrzucić to: http://www.filmweb.pl/Seksmisja ;-)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
Kaiselin, Kochanie, równie dobrze moglibyśmy powiedzieć, że często trafiają się kobiety, które same nic nie zrobią bez mężczyzny. Ludzie są indywidualni, prawda jest taka, że potrzebujemy siebie wzajemnie, aby nasz gatunek przetrwał, to tyle. Jeśli brałaś pod uwagę również męski popęd sexualny, czyli fakt, że jesteście nam potrzebne jak tlen i woda do życia, jestem ciekaw, co powiesz na ten temat za 15-20 lat :)

...idąc tropem Twojej wypowiedzi, wyobraziłem sobie życie na Ziemi bez mężczyzn. Świat nie jest na to gotowy... Heh, naprawdę nie jest :)

Wracając do wątku... Co byśmy bez Was zrobili? Wyginęlibyśmy po śmierci ostatniego staruszka na naszej planecie, chyba, że naukowcy opracowaliby możliwość rozmnażania bez Waszej pomocy :)

Nie lubię stawiać kobiet na piedestale tylko dlatego, że faceci pragną ich ciał bardziej niż czegokolwiek na świecie. To takie żałosne, że szkoda w ogóle dyskutować na ten temat. Uroda jest pospolita, a jak każdy inwestor wie, towar ten traci z każdym rokiem na wartości. Tak gwoli ścisłości. Właśnie wpadło mi coś do głowy. Chyba założę zaraz nowy temat.
  Odpowiedz
Haha tak kobiety samowystarczalne :D 4 laski na jednym skrzyżowaniu albo babka w koparce czy dźwigu i już tydzień żałoby narodowej z powodu tragedii.
Że niby sam guzika nie przyszyje? Nonsens :D
Panie Buhayu dobrze pan prawi! Polać mu :D
  Odpowiedz