Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Alligator Flash Designer
Zrobiłem kilka animacji w Alligator Flash Designer i nie mam pojęcia jak mogę je zamieścić , np. na chomiku . Plik SWF umieszczam na hostingu i tu właśnie się gubię :placz .

Mam takie pliki :
[Obrazek: Bez_tytu_u2-1353613772.jpg]
mam link do pliku SWF:
http://flash.zapodaj.net/254ba28fc71f.swf.html
mam taki kod :
[Obrazek: Bez_tytu_u-1353613772.jpg]
a nie rozumiem punktu 2 .

Pomoże ktoś ?Pomocy
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
Tutaj piszesz że nie wiesz jak a mi na chomiku spamujesz o wysłanie kodu html. Nie jest to w porządku.

Apropo posta to najlepiej mieć własny serwer do hostowania. Od razu mówię wszystkie darmowe odpadają ponieważ mają anty-hotlinkowanie i nawet zamiast swf pojawia się logo hostingu.

Jeśli masz shella lub dostęp do płatnego ftp to napisz PW , dam Ci kod do wstawienia.
  Odpowiedz
(22.11.2012, 23:53)Assassin-X napisał(a): Tutaj piszesz że nie wiesz jak a mi na chomiku spamujesz o wysłanie kodu html. Nie jest to w porządku.
Ja do Ciebie nic nie pisałem :OO . Nie mam pojęcia o czym piszesz .

Nie mam dostępu , ani do shella , ani ftp . Jak coś wykombinuję to się odezwę .
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
Wystarczy założyć darmowe konto na dejm.pl bądź na yoyo.pl, wrzucić tam animację i podlinkować ją w gotowym kodzie.
Wtedy wszystko będzie działało tak jak należy. Jeśli nie wiesz jaki kod html'el wkleić pisz śmiało, chętnie pomogę.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
(23.11.2012, 00:28)jarusrogus napisał(a): Ja do Ciebie nic nie pisałem :OO . Nie mam pojęcia o czym piszesz .

Nie mam dostępu , ani do shella , ani ftp . Jak coś wykombinuję to się odezwę .

Szkoda że regularnie czyszczę PW chomika ze spamu tak bym dał screena.

Mówię że darmowe strony są zabezpieczone przed hotlinkowaniem.

http://sta.sh
< Hosting . Ale nie pobierzesz kodu.Trzeba go z kodu źródłowego strony pobrać ;)
  Odpowiedz