Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Amerykanie... Myślałem, że już nic mnie nie zdziwi. :D
#1


Haha
  Odpowiedz
#2
Wylizał kobietom tyłki, very interesting Haha
Zapewne niejeden z nas chciałby się znaleźć na jego miejscu, to tak pół żartem pół serio :diabel

Właśnie za to podoba mi się ten kraj... wyluzowani ludzie z poczuciem humoru, tymczasem w Polsce znaleźli by na to paragraf ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
Film już jest niedostępny :(
  Odpowiedz
#4
Spoko. Znając autora filmu pewnie zaraz pojawi się ponownie, jak tylko rozmaże banery z reklamami. Jakiś głupi cham zgłosił ten film. Nic tylko dać takiemu w pysk.
  Odpowiedz
#5
Swordancer co Ty na tym biednym YouTubie oglądasz!
Był już rekord macania piersi jest i lizania tyłków - czego to ludzie nie wymyślą.
Jak dla mnie trochę to słabe i robione pod publikę ale za pomysł plusik leci :-).
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#6
Jak dla mnie to fajna zabawa, i przynajmniej tam potrafią się bawić.
  Odpowiedz
#7
Sebastian napisał(a):Był już rekord macania piersi jest i lizania tyłków - czego to ludzie nie wymyślą.
Bo ja nie szukam takich pierdół, ale mam kanał tego gościa subskrybowany, czasem fajne żarty robi.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czego nauczyła mnie mama WazzUp 6 1 546 25.08.2013, 14:37
Ostatni post: WazzUp
  Ona tańczy dla mnie - 8 stacji dyskietek WazzUp 7 3 012 12.12.2012, 17:51
Ostatni post: Gospodarz
  Biją Mnie! Devil 0 1 425 19.02.2012, 20:59
Ostatni post: Devil

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości