Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Animacja flash - pomoc w zrozumieniu
#1
Witam chciałbym się spytać czy jest ktoś na siłach kto mógłby powiedzieć coś mi o animacji we Flashu (ogólnie mi chodzi)
miele widziane poradniki
jak i pokazania strony poradnika czy coś z procedurami Flasha
CZAS SIĘ UCZYĆ JAK SIĘ CHCE DALEKO ZAJŚĆ :):P
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#2
Flasha nie nauczysz się tak raz dwa.
Przede wszystkim podstawa to: podstawowa bądź średnio zaawansowana znajomość języka
angielskiego ponieważ dzięki niemu będziesz rozumiał akcje.
Druga sprawa od której trzeba zacząć to ActionScript. Jeśli myślisz nad tworzeniem rozbudowanych
stron internetowych, aplikacji bądź programów (tj. aplikacji) na fanpage'e facebook.

Jeśli ogarniesz te rzeczy możesz śmiało kombinować w Adobe Flash Professional szukając
tutoriali np. na YouTube. Jest masa zagranicznych poradników, również polskich lecz
polecam oglądanie angielskojęzycznych poradników dlaczego? - nie dość że uczysz się obsługiwać
programu to w międzyczasie szkolisz swój angielski których w tych czasach jest niezbędny do każdej
dziedziny informatyki.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#3
Przecież złota era flasha skończyła się, przechodzimy na HTML5. Nawet google zrezygnowało z supportowania flasha w androidzie, serio ktoś uważa, że flash ma przyszłość?
  Odpowiedz
#4
Co prawda to prawda. Nawet w Windows 8 a dokładniej IE 12 miało nie obsługiwać flash. Kolega pytał jak trzeba zacząć, ja odpowiedziałem a to czy warto to temat na inną dyskusje.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szablony Flash wix.com Caesar91 8 3 063 29.11.2015, 23:46
Ostatni post: Dennijs
  W jakim programie tworzyć animację Flash ? dimix 19 10 449 23.01.2013, 02:08
Ostatni post: WIDMO29
  Alligator Flash Designer Jarus 4 3 372 23.11.2012, 14:05
Ostatni post: Assassin-X
  Swf pomoc ze wstawieniem Sylwester 11 6 554 21.09.2012, 18:52
Ostatni post: Viki55
  Jak osadzić menu flash, żeby działało na chomiku? MaRcIn 0 2 443 04.08.2012, 14:11
Ostatni post: MaRcIn

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości