Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Anonymous ogłasza zawieszenie broni do poniedziałku
#1
Anonymous ogłasza zawieszenie broni i czeka na wynik rozmów Tuska z Michałem Boni.
Jeśli decyzja o podpisaniu ACTA się nie zmieni ataki zostaną wznowione.

W chwili obecnej Anonymous ma wielu zwolenników w polsce którzy zdecydowali się na użycie swoich komputerów do pomocy w przeprowadzaniu ataków DDOS na serwery rządowe.
  Odpowiedz
#2
Miejmy nadzieję że "Anonimowi" poradzą sobie i w pewien sposób nas, internautów "uchronią" przed tą klęską która zbliża się wielkimi krokami ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
tonyviroos napisał(a):...ataków DDOS na serwery rządowe.
Co to są ataki DDOS?
  Odpowiedz
#4
Polecam Wiki, tutaj jest opisana zasada ataków DDOS http://pl.wikipedia.org/wiki/DDoS
  Odpowiedz
#5
Zawsze popierałem Anonimowych i dalej jestem z nimi chociaż bardzo się rozczarowałem
sytuacja z atakiem na facebook'a jednak do grupy należę i zawsze chętnie biorę czynny udział.
Oczywiście pisząc "należę" mam na myśli poparcie ich w działaniach które prowadzą.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Maski Anonymous za darmo - przekręt na Facebooku! adam-as 2 4 002 03.02.2012, 23:29
Ostatni post: Baron
  Anonymous - królowie chaosu - jak do nich dołączyć? adam-as 0 5 174 28.01.2012, 15:51
Ostatni post: adam-as
  Grupa Anonymous grozi Polsce. tonyviroos 30 16 020 28.01.2012, 15:25
Ostatni post: B0hazard
  Skąd wziąć, gdzie kupić prawdziwą maskę Anonymous? adam-as 1 8 550 27.01.2012, 17:54
Ostatni post: Nicholas
  Spektakularny atak Anonymous na telewizję! adam-as 3 2 736 27.01.2012, 08:04
Ostatni post: sqerty

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości