Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Baner na Youtube
#1
Wiecie może jak wstawić baner na nowy wygląd na kanał youtube? Bardziej chodzi mi w jakim rozszerzeniu musi być ten baner. Wykonałem go w Gimpie na konkurs i nie wiem w jakim formacie nadesłać mam pracę.
  Odpowiedz
#2
Rozmiar banerów na nowy wygląd YT, wygląda następująco:

[Obrazek: Szablon_YT_-1365254091.jpg]

Tak w projekcie:

[Obrazek: 16fb318ec0040.jpg]

A wyniki masz na moim kanale:

[Obrazek: test-1365254091.jpg]

Format, moim zdaniem najlepszy JPEG.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy ktoś chce baner lub logo? Caesar91 8 3 065 24.06.2015, 10:47
Ostatni post: Caesar91
  Baner na YT Mychaty 1 9 997 14.04.2013, 12:15
Ostatni post: Mychaty

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości