Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Black Sabbath - możliwe odejście perkusisty
#1
[Obrazek: Bill_Ward.jpg]

Perkusista Black Sabbath Bill Ward zagroził, że odejdzie z zespołu. Bill jest niezadowolony z kontraktu, który mu zaproponowano za występy z zespołem i nagranie nowej płyty.
Cytat:- Nie mogę kontynuować, dopóki nie dostanę czegoś, co da się podpisać - stwierdził bębniarz. - Kontrakt musi wyrażać trochę szacunku wobec mnie jako oryginalnego członka tej kapeli.
Muzyk mówi jednak, że zależy mu na kontynuowaniu pracy z resztą zespołu.
Pozostali członkowie zespołu opublikowali oświadczenie, że w razie czego mogą powrócić bez Warda.
  Odpowiedz
#2
Bill Ward już dawno ogłosił,że nie wystąpi w reaktywowanym Black Sabbath.A ponad tydzień temu niestety okazało się,że z powodu choroby Tony'ego Iommi nie dojdzie do trasy koncertowej Black Sabbath....
Szkoda,bo zapewne wielu fanów ostrzyło sobie na to ząbki:-) Ma grać podobno sam Ozzy i jego przyjaciele.
[Obrazek: MUZOL-baner-468x60px.gif]
  Odpowiedz
#3
Szkoda, że odchodzi :(
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Black Sabbath - jak zaczynali? Sonne 0 2 532 06.01.2012, 11:23
Ostatni post: Sonne
  Reaktywacja Black Sabbath Sonne 1 2 830 17.11.2011, 14:47
Ostatni post: adam-as
  62 urodziny basisty Black Sabbath marcin1979 0 1 857 17.07.2011, 23:51
Ostatni post: marcin1979

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości