Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Błąd 12 Google Chrome
#1
Witajcie

Mam mały problem, kuzynka usunęła przez przypadek google chrome, chciałem pobrać i zainstalować, ale nie da rady, wyskakuje błąd 12.
Więcej o błędzie tutaj: https://support.google.com/chrome/answer/141430?hl=pl

Plik pobiera się normalnie zaczynam instalować, pasek instalacji jest ku końcowi, aż nagle wyskakuje info, że jest błąd instalatora i błąd 12.

Miejsce na dysku jest, antywirusa nie ma wcale, a trzeci pkt to w ogóle nie wykona się bo jest ten błąd instalatora -,-

Jakieś rady ?
  Odpowiedz
#2
A może skorzystasz z SRWare Iron - okrojonego z "funkcji szpiegowskich" chrome ?
Jest też wersja mobilna, bez instalatora: srware.net/en/iron

A co do chrome, wyczyść wszystkie pliki tymczasowe użytkownika i systemu, oraz usuń profil użytkownika chrome w c:\użytkownicy\...\appdata\... uprzednio tworząc oczywiście kopię do późniejszego odzyskania po instalacji.
  Odpowiedz
#3
Może po usunięciu zostały jakieś pliki i wpisy w rejestrze po przeglądarce. Dlatego ponowna instalacja nie jest możliwa.

O właśnie w appdata, zobacz jak pisze Hosting. ;)
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#4
Za godzinkę podjadę do kuzynki to zobaczymy czy pomoże.
  Odpowiedz
#5
Spróbuj zainstalować Chrome Canary. To developerska wersja przeglądarki i różni się w zasadzie wersją. Canary zawsze jest do przodu w porównaniu do zwykłego Chrome. To coś w rodzaju bardziej stabilnej bety. Ja korzystam z niej i wszystko jest ok. :)
  Odpowiedz
#6
Przeczyściłem CCleaner i wszystko teraz działa :D
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  pozycjonowanie czy Google Ads? MyisabKO 4 1 787 30.04.2020, 16:24
Ostatni post: szocik
  Zmiany w Google Swordancer 2 1 181 11.03.2018, 17:24
Ostatni post: Robotox
  Witam Google chrome vs Opera perla86 10 2 735 09.06.2017, 17:14
Ostatni post: perla86
  Jak Wam się podoba nowe logo Google? Swordancer 7 2 951 03.09.2015, 21:07
Ostatni post: Dennijs
  Czy Google oszalał?! Swordancer 6 2 605 06.04.2015, 22:13
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości