Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Blokowanie plików przez Chrome
Parokrotnie przy pobieraniu plików z chomika, Google Chrome zablokował pobieranie. Stwierdził, że "plik [jakiś_plik] jest niebezpieczny, dlatego został zablokowany przez Chrome".  Normalnie pobrałem plik bez udziału Chrome, sprawdziłem antywirusem - był czysty. Podejrzewam, że złodzieje od praw autorskich pozgłaszali do Google, przeglądarki. Nakłamali, że te pliki to wirusy. Dlatego pobierajcie pliki z chomika przez co innego niż Chrome, jeśli nie chcecie stracić transferu.
  Odpowiedz
To funkcja, która również działa na innych stronach, nie ma co się martwić. https://www.download.net.pl/jak-wylaczyc...me/n/4266/
  Odpowiedz
To całkowicie normalne, że pliki wykonywalne są oznaczane jako niebezpieczne. Ma to zwrócić uwagę pobierającego na fakt, że ściągnięto aplikację, a nie np. dokument, czy plik .zip. Nie jeden przez przypadek ściągając pdfa mógłby np. nie zwrócić uwagi na fakt, że ściągnął exe, a nie pdf, kliknąć od razu po pobraniu i wgrać sobie jakieś paskudztwo. Najczęściej tego typu pliki są oznaczane jako niebezpieczne gdy nie posiadają podpisu cyfrowego i nie są instalatorem lub pochodzą z niezaufanego źródła jak chomikuj.
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz