Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Bookcrossing w Gdyni - bezpłatna wymiana książek do końca wakacji
#1
Information 
[Obrazek: bookcrossing_html.jpg]

Od 11 lipca, do końca sierpnia 2012, co tydzień w gdyńskiej restauracji Cynamon odbywać się będą bezpłatne akcje wymiany książek.


W restauracji Cynamon znajduje się specjalny stół, na którym każdy uczestnik spotkania może zostawić swoje książki, a następnie zabrać do domu wybrane pozycje. Uwaga, można zabrać ze sobą najwyżej tyle książek, ile się samemu przyniosło.

Na wymianę można przynosić książki najzupełniej dowolne. Organizatorzy mają jedynie nadzieję, że nie pojawi się zbyt dużo starych poradników i podręczników.

Adres:
Restauracja Cynamon
ul. Świętojańska 49
81-391 Gdynia

Każda środa do końca sierpnia 2012, godzina 19:00.

Wstęp bezpłatny!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości